pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nisam ja zvala

#2006 od 22.08.2015 : Bračni
• Zamisli - prepade žena muža koji se kasno noću vraća kući - Tek što si jutros izašao iz kuće, neki muškarac je provalio u našu spavaću sobu i silovao me! • Gde je taj gad? - besno viknu muž. • Policija ga malo pre odvela, kad je čula pozive za pomoć. • Šta?! Tek malopre?! - potrešeni suprug klonu na kolena. • Onda je on ... Ona klimnu glavom. • Čitav dan? - opet će muž. Ona ponovo klimnu glavom, vlažnih očiju. • Sirota moja golubice! I ti si još imala snage da zoveš upomoć? Golubica smerno spusti glavu: • Nisam ja zvala, nego on!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1090 od 14.01.2015 : Cigani
Zašto se ne treba kačiti sa Cigom koji ide u prvi razred osnovne škole? • Zato što mu ćale ide u osmi razred.
#1481 od 23.03.2015 : Mujo i Haso
Juri Mujo 200 kilometara na sat sa plavušom u automobilu i ona viče: • Nemoj, Mujo, smanji, molim te! Ako poginemo, stara će mi srati!
#2977 od 23.02.2017 : Mujo i Haso
Gledali Mujo i Fata erotski film i Fata kaže Muji: • Hajde Mujo da i mi probamo nekako drugačije. • Hajde, reci kako hoćeš. • Hajde da ja budem gore a ti dole. • Može. Probaju oni tako i Fata se poče meškoljiti: • E jebiga, pa opet meni uđe ...
#2476 od 27.03.2016 : Pitalice
Kako se zove Grk koji ima polno prenosivu bolest? • Sifilidis!
#3337 od 10.07.2019 : Pitalice
Zašto Italijani ne prave roštilj? • Zato što im špageti propadaju između žica.
#3387 od 24.09.2020 : Crnogorci
Objavili Crnogorci rat Kinezima i skupili se na jednom mestu da malo porazgovaraju. Jedan Crnogorac pita: • A, đe je ta Kina? Drugi odgovara: • To je tamo daleko, iza sedam mora i sedam gora. • A, kol`ko nji` ima? • Oko dvije milijarde. • Auuu, a đe da sahranimo tol'ki narod?
#1544 od 04.04.2015 : Bračni
Pijani muž se posle ponoći vraća kući i još sa vrata se prodere: • Ženooo, šta si mi spremila? Ona se pope na stolicu i reče: • Recitaciju!
#1148 od 24.01.2015 : Crnogorci
Oženio se Crnogorac, pa počeo da zapostavlja svoje bračne dužnosti. Žena se požali prijateljici i zatraži savet. Ova je posavetuje: • Kupi crni donji veš i probaj da ga zavedeš. Žena je posluša i kupi crni donji veš. Uveče, kad je muž legao u krevet i počeo da čita novine, žena počne da se mazi pokušavajući da mu skrene pažnju na sebe. Posle izvesnog vremena, Crnogorac odloži novine, pa kaže: • Ako je umro striko Savo, odma’ mi reci, nemoj mi tu okolišavat!
#456 od 28.06.2014 : Doktori
Doktor pita svoju pacijentkinju: • Imate li u svojoj porodici neki slučaj duševne bolesti? • Da, imamo, muž umišlja da je glavni u kući.
#3322 od 07.03.2019 : Plavuše
Šta kaže plavuša kad rodi crnče? • Vidi: svetsko, a naše!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo