pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Neću frizuru kao tata

#3295 od 01.11.2018 : Bračni
Majka šiša sina, a on opirući se viče: • Neću frizuru kao tata! • Moraš sine, svi pričaju da ličiš na komšiju ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1876 od 11.07.2015 : Svaštara
Zamišljam tebe i sebe daleko od svih, čuje se cvrkut ptica, šum topola, oseća se miris pokošene trave, Sunce prži naša znojna tela ... a mi ... kopamo kukuruz.
#46 od 11.03.2013 : Lala i Sosa
Krenuo Lala u vojsku, a Sosa plače: • Kako ću znati šta da ti šaljem u paketu kad ne znam da čitam? • Ta, Soso, ja ću ti crtati, a ti to pošalji. Tako i bi. Lala crta ćurku, Sosa šalje. Lala crta štrudlu, Sosa šalje. I tako sve do jedanput. Siže pismo: crta tačka crta tačka. Sosa ništa ne razume i ništa ne pošalje. Dolazi Lala na odsustvo i kaže: • A bog te materin, Soso, što mi nisi poslala paket onomad? • Pa nisam znala šta si nacrtô. • E, glupa ženo, ta crtô sam rezance s makom!
#2710 od 08.08.2016 : Bračni
Dolazi muž kući i kaže ženi: • Kupio sam ti kafetin! • Šta će mi, ne boli me glava? • Eee, tu sam te čekao, ... Skidaj se!
#1572 od 08.04.2015 : Bračni
Pričaju dva šeika: • Mnogo volim sportski tip žena. • I ja. Juče sam se oženio odbojkaškom reprezentacijom.
#1129 od 20.01.2015 : Svaštara
• Izvukao sam sedmicu na Lotou! • Stvarno!? • Da, a zatim još samo osmicu i desetku!
#1836 od 30.06.2015 : Policajci
Razgovaraju dve plavuše, pa jedna kaže drugoj: • Jesi li čula da će ovog leta biti sneg do kolena? Ova joj odgovori: • Ne, ... ja sam čula da će ovog leta biti vrućine i do 50 stepeni. U tom trenutku naiđe policajac pa kaže: • Lele, pa ko da čisti sneg po toj vrućini?!
#1734 od 03.06.2015 : Međunarodni
Razgovaraju ministri policije Nemačke, Amerike i Srbije. Kaže nemački ministar: • Naša policija svako krivično delo ili zločin razreši i otkrije počinioca najkasnije za nedelju dana! Amerikanac kaže: • Naš FBI to uradi još brže, za maksimalno tri dana! Na to će srpski ministar: • A naša policija je toliko efikasna da učestvuje već u samom činjenju krivičnog dela!
#1749 od 04.06.2015 : Svaštara
Idu dva spermatozoidaa ulicom i jednog zgazi auto. Drugi će na to: • E moj prijatelju, nikad od tebe čovek.
#1641 od 21.04.2015 : Cigani
Vozi čovek auto u rikverc i udara u kontejner. Proviri ciganče iz kontejnera pa kaže: • El da zovem miliciju, el će se dogovaramo?!
#290 od 26.06.2013 : Mujo i Haso
Otišli Mujo i Haso na kampovanje u šumu. Pala je noć i Mujo legao da spava, a Haso gura neku betonsku cev u šator. • Šta će ti to - pita ga Mujo. • Poslužiće mi kao jastuk - kaže Haso. • Biće ti tvrdo. • Ma neće, napuniću je lišćem!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo