dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Najveći u celom selu

#2559 od 04.05.2016 : Bračni
Posle 40 godina braka, muž kaže ženi: • Da se kladimo da me ne možeš i obradovati i ražalostiti jednom rečenicom. Ona malo razmisli, pa reče: • Tvoj je najveći u celom selu.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1632 od 19.04.2015 : Svaštara
Stručnjak za zdravu hranu drži predavanje: • Ono što većina ljudi nepromišljeno trpa u želudac skraćuje nam život i uništava zdravlje. Nedovoljno pečeno meso je strašno opasno. Coca cola i slična pića uništavaju želudac. Kineska hrana sadrži mnogo MSG-a. A tek šta da kažemo o vodi za piće ...? Međutim, znate li koja je najstrašnija hrana koju neko može pojesti, a opet je većina od nas barem jednom u životu jede, ne znajući da će im to zagorčati čitav život? Javlja se jedan stariji gospodin: • Svadbena torta?
#1207 od 01.02.2015 : Crni humor
Posle nesreće u Černobilu, ćerka kaže mami: • Mama, mama, meni raste treća sisa. • Ma boli me đoka za to, ... sad imam većih problema: ocu ti kasni 15 dana – odgovori joj majka.
#628 od 13.11.2014 : Životinje
Momak i devojka naručili puževe u restoranu. Jedu oni i jedu, kad ostade samo jedan pužić. Uzme ga devojka i sisa, sisa, ali puž nikako da izađe. Da ga ona dečku. On pokuša nekoliko puta, ali ništa. Uzme ga devojka ponovo i pogleda malo bolje. Kad ono mali puž se drži za kućicu i viče: • To, mala, tooo!!!
#521 od 03.11.2014 : Crni humor
Došla žena kod gatare da joj gleda u karte i ova joj kaže: • Vaš će suprug uskoro umreti. • Ma to znam, ... nego, hoće li biti istrage?
#2803 od 14.10.2016 : Aforizmi i grafiti
Ko umre na jesen, za njega nema zime!
#640 od 15.11.2014 : Životinje
Rešili Amerikanci da ispitaju štetnost alkohola, pa dali mišu da popije čašu viskija. Miš odmah crkne. Probaju oni sa tekilom, ali – miš opet crkne. Na kraju, ponude mišu šljivovicu. Miš popije jednu, pa drugu, a posle treće izađe iz kafane i vikne: • Mac, mac, dođi ovamo ako smeš!
#2768 od 14.09.2016 : Plavuše
Koja je razlika između plavuše i lifta? • Plavuša i bez struje ide gore-dole.
#3302 od 25.12.2018 : Plavuše
Nastavnica plavuša povela đake u kabinet biologije i pred vratima ukapira da je zaboravila ključ, pa kaže đacima: • Vi uđite, a ja odoh po ključ!
#2510 od 27.03.2016 : Perica
Pita Perica nastavnicu srpskog jezika: • Da li se pravilno kaže: nezaposlen ili nije član nijedne stranke?
#3080 od 27.10.2017 : Piroćanci
Žali se jedan Piroćanac: • Juče mi bila familija iz Beč, doneli neki keks od evro i po, dve čokolade i 200 grama kafe, a pojeli i popili moju penziju i pola ženine plate!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo