dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Mama i čika Mile

#2709 od 07.08.2016 : Bračni
Otac stigao kući pre ručka, a sin mu se igra loptom u dvorištu. Pridruži se on sinu i krenu zajedno da se dobacuju loptom. U jednom momentu pita sin oca: • Tata, a koliko su para tebi dali mama i čika Mile da se igraš dok su oni gore?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2272 od 05.12.2015 : Međunarodni
Umro Josip Broz Tito, pa se svađaju Hrvat i Srbin. Srbin kaže: • Sahranite ga vi, vaš je. Hrvat kaže: • Sahranite ga vi, kod vas je bio 50 godina. Sluša ih Jevrej kako se svađaju pa im kaže: • Ma daj, prestanite, ne mogu više da vas slušam, sahranićemo ga mi. Tek će Srbin i Hrvat: • Nemoj molim te, vi ste već jednog sahranili, pa vam je vaskrsao ...
#2243 od 27.11.2015 : Perica
Gleda Perica sliku oca i majke i pita oca: • Tata, zašto na slici ti sediš, a mama stoji? • Perice, sine, ta slika je napravljena posle naše prve bračne noći. Ja nisam mogao da stojim na nogama, a majka nije mogla da sedi.
#2493 od 27.03.2016 : Mujo i Haso
Razgovaraju Mujo i Haso: • Haso, čega se ti najviše bojiš? • Zmija, a ti? • Žena! • Pa to ti je, bolan, isto. • Nije, za zmije imaš protivotrov!
#1138 od 22.01.2015 : Svaštara
Što se tiče tih 'aftersex selfie', samo nešto da Vam kažem: • Jebo Vas takav seks, kad posle samo par sekundi znate gde Vam je telefon.
#821 od 09.12.2014 : Svaštara
Šef kaže novoj sekretarici: • Ne znate stenografiju, ne umete da kucate na tastaturi, niste učili strane jezike ... pa šta Vi uopšte znate? • Znam da radim prekovremeno!
#1950 od 31.07.2015 : Babe
Išle dve babe ulicom i naišle na šlajm. Prva kaže: • Jao, vidi broš! A druga krene da ga podigne, pa kad se razvukao, kaže: • Nije broš, nego lančić!
#110 od 15.03.2013 : Kompjuteraši
Dođe programer na benzinsku pumpu i kaže prodavcu: • Molim Vas, napunite rezervoar. Prodavac pita: • 95 ili 98? A programer će njemu: • Zar nemate XP?
#1590 od 11.04.2015 : Svaštara
Pita momak devojku: • 'Oćeš se tucamo? • Što si tako vulgaran, seljačino jedna? • Ok, hoćeš li da nasumično udaramo dva skuvana i ofarbana embriona od kokoške dok ne pukne krečnjačka ljuska?
#1060 od 10.01.2015 : Svaštara
Pričaju dva matorca, pa prvi pita drugog: • Je l' možeš ti i dalje da jebeš? • Mogu, da kucnem u drvo! - kaže drugi. • Ma, mogu i ja da kucnem u drvo, nego je l' možeš da jebeš?!
#3326 od 11.03.2019 : Mujo i Haso
Zove Mujo Fatu telefonom: • Alo, Fato, gde si? • Eto me u Zvorniku na Savi. • Kako na Savi kad u Zvorniku teče Drina?! • Čekaj ba, ... evo ti Save, pa neka ti on objasni!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo