pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Dete se mnogo dere

#3150 od 26.12.2017 : Bračni
Muž, zavaljen na fotelji, doviknu ženi: • Daj Milena, pogledaj šta je tom detetu?! Mnogo se dere! • Pa, šta `oćeš, ... možda da ga stavim na vibraciju?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#816 od 08.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Ja sam odgovoran samo za ono što kažem, a ne za ono što ti shvatiš.
#586 od 10.11.2014 : Svaštara
Udario tip jugićem jagnje pa gleda okolo da li ima koga. Otvorio gepek pa misli da li da ga ubaci ili ne. Čas hoće, čas neće, ... i na kraju ubaci jagnje u gepek. Proviri šubara iz trnja pa ga pita: • Da nećeš u hitnu da ga vodiš?!
#728 od 27.11.2014 : Pitalice
Kako se na arapskom kaže: 'kurac na biciklu'? • 'Beograd na vodi'.
#751 od 02.12.2014 : Aforizmi i grafiti
U meni spava genije, a budala je uvek budna.
#399 od 07.12.2013 : Crnogorci
Posle tri meseca braka, Crnogorka zatražila razvod. Na sudu je sudija pita za razlog. Ona kaže: • Tri meseca smo u braku, a nije me ni tak'o. Ja se trudim, oblačim čipkasto rublje i ne znam ti ja šta sve, a on ništa. Pita sudija Crnogorca: • Šta Vi imate da izjavite na ovo? • Časni sude, nijesam znao da je tako hitno.
#1821 od 26.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Nemati vaginu ne znači imati muda.
#2647 od 26.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Muškarci su kao Bluetooth. Konektuju se na vas kad ste u blizini, ali traži druge raspoložive uređaje kada niste tu. Žene su kao WiFi. Vide svaki raspoloživi uređaj ali se konektuju samo na najjači.
#1484 od 23.03.2015 : Crni humor
Došao lik u biblioteku i kaže: • Dobar dan, dajte mi neku knjigu o samoubistvu. A bibliotekarka će: • Jes', pa ko će posle da mi je vrati.
#2272 od 05.12.2015 : Međunarodni
Umro Josip Broz Tito, pa se svađaju Hrvat i Srbin. Srbin kaže: • Sahranite ga vi, vaš je. Hrvat kaže: • Sahranite ga vi, kod vas je bio 50 godina. Sluša ih Jevrej kako se svađaju pa im kaže: • Ma daj, prestanite, ne mogu više da vas slušam, sahranićemo ga mi. Tek će Srbin i Hrvat: • Nemoj molim te, vi ste već jednog sahranili, pa vam je vaskrsao ...
#1474 od 21.03.2015 : Babe
Vozi se baba u autobusu i nakon nekog vremena počne da se žali glasno govoreći: • Bože, Bože al sam žedna! Naravno, niko ne reaguje, a baba će opet: • Bože, Bože kako sam žedna! • Sačekaj baba dok stigneš tamo gde si krenula – reče jedan od putnika. Nakon nekoliko trenutaka baba će opet: • Bože, Bože kako sam žedna! Iznervirani vozač naglo zaustavi autobus kraj neke kafane: • Idite tamo pa se napijte vode. Samo da Vas više ne slušam! Kad se baba napila i vratila u autobus, vozač odahnu i krenu dalje. Nakon nekoliko stotina metara baba se ponovo oglasi: • Bože, Bože al sam bila žedna!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo