To si se ti loše udala

#141 od 15.03.2013 : Babe
Šeta mlada dama pijacom i pita baku prodavačicu:
• Pošto su krastavci?
• 100 dinara – kaže baka.
• A paradajz?
• 150.
• A spanać?
• 250.
• Jao, baba, sve ti je mnogo skupo – kaže mlada dama.
• Nije kćeri, nije ... no si se ti loše udala – kaže baka.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 58 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2489 od 27.03.2016 : Crnogorci
Koji je najprodavaniji poklon za 8. mart u Crnoj Gori?
• Aparat za brijanje ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 35 Ocena: 
#2229 od 24.11.2015 : Bračni
• Tata, kad sam bio mali, sećam se da kada se ti i mama posvađate uveče, lete tanjiri, šerpe, ... a ujutru oboje cvrkućete. Sad po 3 mesece ne progovarate ni reč posle svađe?
• E sine, pre neku godinu, obesio se onaj što nas je mirio ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
#1848 od 04.07.2015 : Pitalice
Kako možete da dobijete sidu na klozetskoj šolji?
• Ako onaj pre vas nije ustao.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 58 Ocena: 
#2030 od 06.09.2015 : Političari
Novi ministar daje svoj prvi interviju:
• Prethodna Vlada nas je dovela na ivicu provalije. Obećavam da ćemo učiniti veliki korak napred.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 59 Ocena: 
#2996 od 14.03.2017 : Aforizmi i grafiti
Grafit na zidu u jednom školskom WC-u:
• Kada sereš drži se za kvaku, jer voda nosi govna!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 73 Ocena: 
#82 od 13.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Ne stidim se svoga siromaštva, do njega sam došao poštenim radom.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 77 Ocena: 
#1262 od 12.02.2015 : Svaštara
Mladi par nesrećnim slučajem stradao pre venčanja. Stigli oni u raj, pa pitaju Svetog Petra da li bi mogli nekako da se venčaju, jer se mnogo vole. Sveti Petar im reče da se niko do sad nije venčavao u raju ali ako su sigurni da to žele neka odu kod Boga. I odoše oni kod njega, ispričaše mu sve, ali kaže Bog da sačekaju nekih 5 godina i tek onda da mu se jave. Prođe 5 godina, oni ponovo kod Boga, ali reče Bog, čekajte jos 5 godina i biće sve gotovo. Evo i njihove 10. godine u raju, odoše kod Boga i on kaže da može venčanje.
• Biće venčanja, ja častim sve!
Živeše oni nekih godinu dana u braku, ali počeše svađe i odoše opet kod Boga da mu kažu da žele razvod. Bog će na to:
• Trebalo mi je 10 godina da nađem popa u raju, ... Šta mislite koliko će mi trebati da nađem advokata?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 44 Ocena: 
#3068 od 28.09.2017 : Međunarodni
Igra Bosna protiv Brazila i šutira Ronaldinjo slobodan udarac, a živi zid se okrenuo prema svom golu. Golman se dere na njih:
• Šta ba, radite?
• Ćut` bolan, hoćemo i mi da vidimo gol!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 132 Ocena: 
#2062 od 24.09.2015 : Perica
• Tata, a zasto kažu da su žene lukave kao lisice?
• Zato što mnogo jedu patke, Perice ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
#2293 od 15.12.2015 : Plavuše
Šetaju dve plavuše ulicom i nađu ogledalo. Pogleda se jedna i kaže:
• Uuu, što mi je poznata ova!
Uzme druga ogledalo pa kaže:
• Pa to sam ja, budalo jedna!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.