dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Perem zube

#604 od 11.11.2014 : Babe
• Sine, što radiš u WC-u? • Perem zube. • Već pola sata? • Pa temeljno ih perem. • A šta to lupa? • Pa jako ih perem, da se cakle ... • A što to stenje? • Drkam baba, ... jebote, ... što si dosadna ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#399 od 07.12.2013 : Crnogorci
Posle tri meseca braka, Crnogorka zatražila razvod. Na sudu je sudija pita za razlog. Ona kaže: • Tri meseca smo u braku, a nije me ni tak'o. Ja se trudim, oblačim čipkasto rublje i ne znam ti ja šta sve, a on ništa. Pita sudija Crnogorca: • Šta Vi imate da izjavite na ovo? • Časni sude, nijesam znao da je tako hitno.
#3315 od 27.02.2019 : Piroćanci
Zašto Piroćanac ima švalerku? • Neće da troši svoju ženu!
#264 od 09.06.2013 : Policajci
Došao seljak prvi put u Beograd, ne može se da se snađe, pa pita jednog pandura gde se nalazi Kalemegdan. Pandur će njemu: • E stari moj, pa to zna svaka budala ... • Pa zato te i pitam! - odgovori seljak.
#1956 od 31.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Uvek sam sređen i doteran ... kiša me opere ... vetar me osuši ... a život me pegla ...
#2316 od 26.12.2015 : Crni humor
Pitaju čoveka koji se ženio nekoliko puta: • Od čega ti je umrla prva žena? • Otrovala se gljivama - odgovori on. • A druga? • I ona se otrovala gljivama. • A peta? • Takođe se otrovala gljivama. • A ova poslednja? • E, ona je umrla od potresa mozga - nije htela da jede gljive.
#2706 od 04.08.2016 : Svaštara
• Dobar dan, može li jedna kratka anketa? • Naravno! • Koji Internet koristite i da li ste zadovoljni? • Komšijin, i jako smo zadovoljni.
#1129 od 20.01.2015 : Svaštara
• Izvukao sam sedmicu na Lotou! • Stvarno!? • Da, a zatim još samo osmicu i desetku!
#2572 od 14.05.2016 : Životinje
Sede dve žabe u bari. Jedna je potpuno mirna, a druga non-stop skače kao luda. Mirna žaba kaže onoj drugoj: • Krek? A druga odgovara: • Ne, spid.
#319 od 07.08.2013 : Pitalice
Kako se na Turskom kaže peder? • U čmar aga!
#2522 od 05.04.2016 : Svaštara
Razgovaraju dve prijateljice: • Joj, što si mi lepa na ovoj slici! Od kad je to? • Od pre 15 kila!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo