dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nije mu trebala pomoć

#3280 od 21.10.2018 : Babe
Kasno uveče, vraćajući se iz šetnje parkom, baba se požali dedi: • Ijaoj Milutine, neki mladić me napao u parku i silovao ... • Iju, Radojka, pa ... jesi li zvala nekog u pomoć? • Nisam, ... nije mu trebala pomoć!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1914 od 22.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Ako žena odluči da učini čoveka srećnim, tog jadnika više niko ne može da spasi.
#741 od 30.11.2014 : Mujo i Haso
Otišao Muja u apoteku i traži dve viagre. Apotekar: • Šta će vam dve, dovoljna je jedna. Muja: • Trebaju mi baš dve! • Nije potrebno uzeti dve, dovoljna je jedna. • Ali meni trebaju dve! • Pa dobro, što će vam dve? • Dolaze mi dve devojke, na romantičnu večeru, posle ćemo se malo maziti i na kraju ćemo imati žestoki i dugi seks, tako da mi trebaju dve viagre da mogu da ih zadovoljim. Apotekar mu proda dve viagre. Sutradan opet Mujo dolazi u apoteku i trlja ruke. Apotekar: • Dobar dan, kako vam mogu danas pomoći? Muja: • Dajte mi brzo neki melem za ruke! • Zašto, što se dogodilo? • Ma ni jedna nije došla!
#2919 od 13.01.2017 : Pitalice
Koje ptice prenose pričiji grip? • Divlja ševa, sa patke na gusku!
#1998 od 19.08.2015 : Piroćanci
Zašto Piroćanci vode ljubav više puta u toku noći? • Da bi se pilula za kontracepciju višestruko isplatila.
#2252 od 30.11.2015 : Mujo i Haso
Nosi Haso ormar uz stepenice i sreće komšiju. Komšija ga upita: • Haso, gde ti je Mujo, da ti pomogne? • Evo ga unutra, nosi fioke.
#774 od 04.12.2014 : Pitalice
Po čemu se razlikuju kurva i kurveštija? • Ova druga je veštija.
#2969 od 17.02.2017 : Aforizmi i grafiti
Muška dilema: • Kada se nađeš u krevetu između pedera i zgodne ženske, kome okrenuti leđa?
#349 od 19.08.2013 : Svaštara
Šta rade Rusi u Crnoj Gori? • Peru rublje.
#2498 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Bolje virus sa porno sajta, nego od porno glumice.
#592 od 10.11.2014 : Crni humor
• Tata, tata, gde se uliva Dunav? • U dnevnu sobu, sine, u dnevnu sobu ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo