pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Još samo da se oženiš

#3041 od 19.07.2017 : Babe
Razgovor babe i unuka: • Još samo da završiš fakultet, pa mogu da umrem ... • Baba, završio sam faks! • Još samo da se oženiš, pa mogu da umrem ... • Čekaj baba, nismo se tako dogovorili!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1618 od 16.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Pravi muškarci vole obline, jer samo se psi igraju sa kostima.
#995 od 31.12.2014 : Mujo i Haso
Zvoni telefon i javi se Fata: • Halo, Fato, sta radiš? - upita Haso. • Evo žvaćem Muji! • Iju Fato! Pa kako tako!? Valjda pušiš? • E moj jarane, pušila bih ja da se on digao!
#3240 od 19.04.2018 : Pitalice
Koji muškarci su najbolji muževi: • Arheolozi. Što su starije, žene su im sve zanimljivije!
#200 od 20.03.2013 : Međunarodni
Došao Amerikanac u Podgoricu, seo u taksi i razgleda grad. Prolaze pored stadiona: • Možete li mi reći, šta je ovo? • Ada cush! To ti je stadion Budućnosti! • Aha! Pa dobro. Tako nešto kod nas napravi se za oko 10 dana ... Prolaze pored pozorišta: • A šta je ovo? • Ada, zgrada pozorišta, jadan! • To se kod nas tako može napraviti za jedno nedelju dana - reče Amerikanac. Prolaze pored Mileniuma: • A moliću lepo, šta je ovo? Taksista popizde: • A NE ZNAM, ČASTI MI. JUTROS NIJE BILO TU!
#804 od 06.12.2014 : Mujo i Haso
Dođe Mujo pijan kući i odjednom se čuje: 'BUUUM'. Pita Fata: • Mujo, šta je to palo? • Kaput - odgovori Mujo. • Kako se kaput toliko čuje? • Bio ja u njemu!
#2043 od 18.09.2015 : Bračni
Radašin pita Radojku: • Crna Radojka, zar nesi prestala da pušiš? • Jesam, kurac!
#2033 od 09.09.2015 : Aforizmi i grafiti
Na pitanje "Kako je moguće da si ti sama?" odgovaram pitanjem "Kako je moguće da ti nisi?"
#474 od 16.09.2014 : Svaštara
• Dragi moj mužiću, imam dobru i lošu vest. • Daj prvo dobru. • Dobili smo popust u auto servisu ...
#2595 od 28.05.2016 : Plavuše
Plavuša se hvali prijateljicama: • Moj sin ide na časove engleskog, nemačkog i algebre, ... sine dođi reci nešto na algebarskom ...
#2562 od 07.05.2016 : Perica
Učiteljica postavlja pitanje na času biologije: • Deco, znate li kojoj grupi ptica pripada golub? • Učiteljice, znam ja, golub je ptica serica - odgovori Perica!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo