dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Žena je kao autobus

#585 od 10.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Žena je kao autobus: dok trčiš za njom, neće da stane, a i ako stane – neće da otvori vrata!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#85 od 13.03.2013 : Perica
Prozvao nastavnik Pericu i pita ga: • Reci mi jednu poslovicu, Perice. • Bez alata nema zanata. • Bravo Perice, reci nam još jednu poslovicu. • Pametnom je i jedna dosta!
#2963 od 11.02.2017 : Pitalice
Šta radi devojka između dva Slovenca? • Smeta!
#3138 od 02.12.2017 : Oglasi
Posedujem kiseli kupus u glavicama, ovogodišnji! Potreban partner sa mlevenim mesom za zajedničko ulaganje u sarmu!
#3 od 11.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Nemojte uzalud da se nervirate. Iz života i onako niko nije izašao živ!
#2747 od 31.08.2016 : Bračni
• Ženi sam rekao istinu, da viđam psihijatra. Onda je i ona meni rekla istinu, rekla je da viđa psihijatra, dva vodoinstalatera i keramičara.
#2428 od 22.02.2016 : Lala i Sosa
Pita Sosa Lalu: • Lalo, kada bi znao da ti je ostalo još samo pola sata života, šta bi radio? • Ta, vodio bih ljubav sa tobom, Soso! • Lepo, a ostalih 25 minuta?
#3001 od 19.03.2017 : Perica
Majka pita Pericu: • Perice sine, kako je bilo na takmičenju iz gramatike? • Neznam!
#1181 od 30.01.2015 : Kompjuteraši
Ulazi programer u crkvu i pita popa: • Pope, ima li ovde wiFi? Pop zakoluta očima i izusti: • Bože pomozi! Programer će na to: • A je l' to korisničko ime ili lozinka?
#2335 od 04.01.2016 : Pitalice
Šta radi narkoman ispod jelke? • Čeka paketić.
#690 od 19.11.2014 : Piroćanci
Leže dve bebe Piroćanke, pa pita jedna beba onu drugu: • Bebo, spavaš li? • Ne. • A šta radiš? • Jedem keks. • Daj i meni malo. • A, spavam, spavam, ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo