Novogodišnja atmosfera
#1663 od 25.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Kod mene u autu stalno novogodišnja atmosfera. Uvek svetle lampice za gorivo, ulje, aklumulator, pojas, ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2727 od 17.08.2016 : Aforizmi i grafiti
Kod muškarca prvo primetim oči, ... dok mi gleda u sise!
#1596 od 13.04.2015 : Svaštara
Umrla Stanojka. Iznose je iz kuće u sanduku i slučajno lupe sandukom o štok vrata. Iz sanduka se začu jedno bolno:
• Uhhh!
Otvore sanduk, kad Stanojka živa. Posle još deset godina braka sa Živadinom, umre konačno Stanojka. Ponovo je iznose iz kuće u sanduku, kad trči Živadin i viče na sav glas:
• Pazite na štok, jebem vas smotane.
#1277 od 15.02.2015 : Studenti
Jedne večeri 4 studenta su bila na zabavi i nisu učili za test koji je trebalo da imaju sutradan. Ujutro su isplanirali sledeće:
Zaprljali su se što su bolje mogli, zatim su takvi otišli do profesora i rekli mu da su prošlu noć bili na venčanju, a na povratku im je pukla guma na autu pa su morali da ga guraju nazad do kuće i zbog toga nisu u stanju da pišu test.
Profesor je ljubazno dopustio da pišu test za 3 dana. Zahvalili su mu i rekli da će biti spremni za 3 dana.
Trećeg dana su otišli na test. Profesor je rekao da im je pripremio poseban test i da će svako od njih pisati u drugoj prostoriji. Svi su se složili jer su se dobro pripremili i nisu se pribojavali nezgodnih pitanja. Test se sastojao od jednog pitanja za 100 bodova. Pitanje je glasilo:
• Koja guma je pukla?
#1282 od 16.02.2015 : Svaštara
Indijanski poglavica Dva Pera šeta kroz logor i zagleda mlade Indijanke. Konačno odabere jednu skvo, odvede je u svoj vigvam i 'odradi posao'. Kada je završio, ponosno joj reče:
• Ako ti se nešto dogodi za devet meseci, znaj da ti je to poklon od poglavice Dva Pera.
Odgovara njemu Indijanka:
• Ako počne nešto da te pecka za nekoliko dana, znaj da ti je to od 'TRIPERA'.
#2599 od 01.06.2016 : Mujo i Haso
Hvali se Mujo pred jaranima:
• U kupatilu smo stavili WC šolju od mermera, sa bronzanim nitima, ... ima elektro podizanje ...
Haso će na to:
• Sigurno će vam govno biti veoma zahvalno!
#151 od 16.03.2013 : Mujo i Haso
Pita Haso Muju:
• Bolan Mujo, jesi l' ikada gled'o Fatu u oči dok si se seks'o?
• Jesam ba, Haso. Bilo je strašno, ... stajala je na vratima, ... dok sam ja sa komšinicom Melvidom ...
#898 od 18.12.2014 : Pitalice
Ko zviždi za ženama starijim od 40 godina?
• Samo ekspres lonac!
#1428 od 12.03.2015 : Perica
Donela učiteljica likovnog skulpturu gole devojke i pita učenike:
• Marice, šta ti vidiš na ovoj skulpturi?
• Izražena ramena i pozu, učiteljice.
• Ivice, šta ti vidiš?
• Sise, učiteljice.
• Izlazi napolje, sram te bilo!
• Perice, ti?
• Izlazim, izlazim ...
#1519 od 30.03.2015 : Policajci
Pijanac ide glavnom ulicom, zaustavi se i počne da piša. Policajac ga spazi i vikne:
• Sram te bilo! Kazna 500 dinara.
Pijanac traži po svim džepovima i konačno pronađe 1000 dinara. Sada policajac traži 500 dinara za kusur, ali ne može da nađe. Na to će pijanac:
• Pišaj i ti - ja častim!
#611 od 12.11.2014 : Crni humor
• Tata, tata, šta je to abortus?
• Pitaj sestru.
• Ali tata, ja nemam sestru?!
• Pa o tome ti i pričam ...