Nisam ginekolog

#1810 od 23.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Nisam ginekolog, ali mogu odmah da prepoznam pičku od čoveka.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3415 od 15.02.2026 : Policajci
Ulazi pandur u biblioteku, a bibliotekarka će:
• Počela kiša, a?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
#2236 od 26.11.2015 : Svaštara
• Od svih knjiga i knjižica koja ti je najviše pomogla u životu?
• Očeva štedna knjižica!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 19 Ocena: 
#415 od 14.01.2014 : Svaštara
Štrajkuje u Beogradu 5000 Srba zbog nezaposlenosti. Nekim slučajem naiđe jedan gospodin u novom crnom Mercedesu, zaustavi se i pita jednog od strajkaša:
• A šta to radite?
•  Štrajkujemo zato što nema posla.
Gospodin izvadi vizitku iz džepa i kaže:
• Evo, možeš odmah sutra početi da radiš u mojoj firmi.
A štrajkaš će njemu:
• Pa di baš mene nađe od ovih 5000 ljudi?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 51 Ocena: 
#1097 od 14.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Ubi ga ono treće pivo ... iz četvrte gajbe.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 30 Ocena: 
#182 od 20.03.2013 : Svaštara
Mladi bračni par se uselio u tek kupljeni stan. Sledećeg jutra, dok su doručkovali, žena pogleda kroz prozor i spazi komšinicu kako širi veš na svom balkonu.
• Kako joj je prljav veš! Ne mogu da verujem. Pa isto kao da ga nije ni oprala - rekla je - možda joj je loš prašak, a možda uopšte i ne zna da pere, jadnica.
Muž je ćutke posmatrao, i činilo se da ga to nije zanimalo. Ali svaki put kad je komšinica širila veš, padali bi isti komentari. Iz dana u dan.
Mesec dana kasnije, žena je bila u čudu kad je videla da je komšinicin veš čist kao sneg. Reče mužu:
• Pogledaj, konačno je naučila da pere. Ko li ju je samo naučio?
Muž odgovori:
• Niko! Ja sam oprao naše prozore.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 39 Ocena: 
#718 od 25.11.2014 : Svaštara
Sede na klupi u parku mladić i devojka. U neko doba krenu da se ljube i maze. Posle nekoliko trenutaka njegova glava se nađe u devojčinom međunožju. Ona progovara nežno:
• Marko, skini naočare, pocepaćeš mi hulahopke.
Nakon par sekundi čuje se opet devojka, ovog puta veoma besno:
• Marko! Stavi naočare ... ližeš klupu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#1412 od 10.03.2015 : Svaštara
Razgovaraju dva srednjovječna, oženjena muškarca:
• Prijatelju, što sam stariji sve mi brže vreme leti.
• Bogme imaš pravo, dvaput seksam i prođe godina.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
#2515 od 31.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Nikada ne zadržavajte prdež u sebi, jer on putuje po čitavom telu sve do mozga. Eto tako ljudi dobijaju usrane ideje!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 46 Ocena: 
#1823 od 26.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Nikada nisam smeo da dovedem devojku kući. Prvo zbog roditelja, a posle zbog žene.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#865 od 15.12.2014 : Plavuše
Oženio čovek plavušu i jednog dana, kada se ranije vratio sa posla, zatekne nepoznatog muškarca samog u krevetu. Čovek otvori ormar i kaže:
• Pa koliko puta moram da ti kažem da on treba da se sakrije, a ne ti?!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 20 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.