Nastaviću sa heklanjem

#1394 od 09.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Prvi put u životu držim sve konce u svojim rukama. ... Nastaviću sa heklanjem.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#993 od 31.12.2014 : Studenti
Profesor biologije dolazi na čas i obraća se studentima:
• A sada ću vam pokazati kako izgleda secirana žaba!
Vadi on iz džepa lepo smotan paketić, otvara ga i vadi sendvič. Začuđeno se počeša po glavi:
• A zakleo bih se da sam malo pre pojeo doručak!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
#579 od 09.11.2014 : Svaštara
Otišao delija na utakmicu Zvezda – Vojvodina i poveo buldoga. Počne utakmica i Zvezda povede 1 : 0. Sve delije skoče, pa skoči i buldog sa raširenim šapama. Povede Zvezda 2 : 0 i opet ludnica na severu – buldog skoči i napravi kolut napred i kolut nazad. Primete to i delije i oduševe se. Priđe jedan i pita vlasnika:
• Je li, a šta tek radi kad pobedimo Partizana?
A ovaj mu odgovori:
• Ne znam, imam ga tek tri godine.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 17 Ocena: 
#2730 od 19.08.2016 : Mujo i Haso
Mujo i Fata na odmoru u Crnoj Gori, kad god su u restoranu, Fata uvek naručuje mešano meso i ostala dobra jela, a Mujo samo salate. Primeti to konobar posle nekoliko dana pa pita Fatu:
• Gospođo, dozvolite mi da Vas pitam, zašto Vi uvek naručujete samo mešano meso, a Mujo samo salate?
Fata će na to:
• Pa, kad jebe k`o zec, neka i jede k`o zec!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 42 Ocena: 
#569 od 08.11.2014 : Svaštara
Čovek vodi ljubav sa ljubavnicom. Otvaraju se vrata, ulazi njen muž, grdosija od čoveka, hvata nesrećnika za nogu i vrat, iznosi ga na terasu i baca sa devetog sprata. Čovek, dok pada, razmišlja ovako:
• Konju jedan, koji ti je đavo ovo trebalo – imaš super ženu i decu, dobar auto, posao, dobru platu ...
Dole prolazi traktor i vuče prikolicu sa senom i čovek – tras – pada na seno. Ustaje, otresa seno sa sebe i kaže:
• E, što ja serem kad se uplašim!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#2095 od 08.10.2015 : Pitalice
Čime se češlja ćelav čovek?
• Maramicom.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 70 Ocena: 
#3094 od 01.11.2017 : Političari
Koja je razlika između šibicara i političara?
• Nikakva! Političari samo upotrebljavaju veće kutije!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 102 Ocena: 
#2215 od 23.11.2015 : Perica
Pita učiteljica Pericu:
• Perice, šta je to zebra?
• To je konj koji navija za Partizan.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 27 Ocena: 
#508 od 17.09.2014 : Mujo i Haso
Kako Haso prevodi skraćenicu DNK?
• Da nije komšijino?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 20 Ocena: 
#3058 od 15.09.2017 : Aforizmi i grafiti
Ja nikada ne koristim žmigavac, ... šta je koga briga kuda ja idem!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 57 Ocena: 
#2000 od 19.08.2015 : Cigani
Piše ciga sinu u vojsku i kaže:
• Ovdi je sve lepo, a ima i novosti - i majka i žena ti rodile po jednog burazera ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 55 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.