dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Manijak iz parka

#3204 od 14.03.2018 : Aforizmi i grafiti
Manijak iz parka prati te ko senka, možda samo hoće da ti da Rumenka!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2992 od 10.03.2017 : Pitalice
U čemu je razlika između tašte i tumora? • Pa, tumor nekad može da bude i dobroćudan!
#2874 od 07.12.2016 : Studenti
Razgovaraju dva studenta: • Kad obično ideš da spavaš? • Šta znam, pa tako ... oko dva, pola šest ...
#203 od 24.03.2013 : Cigani
Uhvatili četnici cigu i traže mu da kaže gde je sakrio partizane. • Cigo, gde su partizani? • Neću da kažem. • Cigo, ubićemo ti dete. • Neću da kažem, ubijte ga. I oni mu ubiju dete. • Cigo, reci gde su partizani, ubićemo ti ženu. • Neću da kažem, ubijte je ... I oni je ubiju. • Cigo, bree, reci gde su partizani, lupiću ti šamar! • Ma dobro, bre, u podrumu su! - odgovori ciga.
#3324 od 09.03.2019 : Piroćanci
Neki gost došao kod Piroćanca, pa kaže: • Baš si bezobrazan! Kad ti god dođeš kod mene, ja te počastim nečim, a kad ja dođem kod tebe, crkavam od gladi. Ajde, daj nešto da pojedem. Piroćanac će na to: • Voliš li pasulj od juče? • Kako da ne, ajde daj! • E pa, ako voliš, onda navrati sutra!
#3015 od 02.04.2017 : Svaštara
Anketa, negde na ulici: • Da li očekujete bolji život u 2017-oj godini? • Da! Sigurno će da puste na RTS-u.
#724 od 26.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Ako električna cigareta odvikava od pušenja, šta li radi vibrator?
#750 od 01.12.2014 : Plavuše
Zašto plavuša vadi zdrave zube? • Širi poslovni prostor!
#1066 od 11.01.2015 : Svaštara
• Deda, da li bi voleo da imaš studentkinju u krevetu? • Bih, i te kako. • Pa zašto onda babu ne upišeš na fakultet?
#736 od 29.11.2014 : Svaštara
Razgovaraju kolege na poslu: • Jesi li se pomirio sa ženom? Vidim cepate drva! • Ne, ... to smo samo delili ormar!
#2170 od 12.11.2015 : Svaštara
Momak muva lepu devojku koja predaje veronauku u školi. Pozove je da izađu i ona pristane. Upita je: • Hoćemo li nekud na piće? • Ne hvala. Da odem na piće, šta bih rekla svojim učenicima na veronauci? Posle duge šetnje po gradu ponudi joj cigaretu, a ona odbije uz reči: • Ne hvala, to nikako. Šta bih rekla svojim učenicima na veronauci? Sednu u auto i na putu ka kući tip ugleda motel. Pomisli da svakako nema šta da izgubi, pa je upita: • Hoćemo li svratiti? • Može! - odgovori ona. Iznenađen njenim pristankom, momak je upita: • Čekaj, čekaj, nije mi jasno ... pa, šta ćeš reći svojim učenicima na veronauci? A ona hladnokrvno odgovori: • Upravo ono što im uvek govorim: "Ne morate piti i pušiti da biste se dobro proveli"!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo