pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Faktor stabilnosti

#2477 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Ne kaže se "švaler iz komšiluka", nego "faktor stabilnosti u regionu".
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3109 od 12.11.2017 : Pitalice
Šta je to ljubav? • To je kada on odvaja rakiju od usta da bi njoj stavljao obloge!
#1361 od 03.03.2015 : Svaštara
Leskovčanin uleteja u crkvu, i vika: • Pope, oću se ispovedim! • Ajde, sinko. • Ovakoj, pope. Vrnem se jučer od rabotu i dovedem žensku u stan. Pope, kad sam gu dovatija da gu onodim ... • Dobro, sinko, izbegni toj koje si rabotija, pričaj dalje. • Pa, malko mi beše što sam gu dovatija, nego pozva tri drugara, pa kad gu svi dovatimo, toj ti beše i otpozadi, u sve moguće rupe ... iznaripamo vu se svi četvorica! Pop ustade, već ga znoj oblija, pa vika: • Reko ti be, bez detalji! Što toj meni pričaš? • Pa pope, nema kome nesam pričaja ...
#3420 od 14.08.2026 : Chuck Norris
Kada Čak Noris dune u utičnicu, ugalj se vrati u rudarsku jamu!
#477 od 16.09.2014 : Lala i Sosa
Posle partije seksa, upita Lala svoju Sosu: • Je li Soso, jesam li kao dinamit? A Sosa odgovori: • Jesi Lalo k'o dinamit, samo ti je fitilj jako mali.
#40 od 11.03.2013 : Kompjuteraši
Vozili se informatičar, električar i mehaničar u autu ... i auto crkne ... Mehanicar kaže: • Idemo mi lepo da dignemo haubu i vidimo šta je u pitanju. Na to će elektirčar: • Ma neeee, nije stvar u mašini, stvar je u struji ... sada ću ja to da naštelujem. A informatičar sve to posmatra i kaže: • Momci, a da mi izađemo i ponovo uđemo?
#2072 od 30.09.2015 : Svaštara
Ugledavši izgrebano lice i modricu na oku, Pera upita prijatelja: • Šta ti je to, odakle ti te modrice? • Ma ćuti, ne pitaj, borio sam se za čast jedne dame! • Stvarno, i ... šta se desilo? • Pa, ... uspela je da je sačuva!
#2571 od 13.05.2016 : Pitalice
Kako je nastao bar-kod? • Etiopljani se slikali za porodičnu fotografiju!
#2211 od 21.11.2015 : Perica
Dolazi Perica iz škole neraspoložen: • Šta je bilo Perice? Koji ti je predmet u školi danas bio najteži? • Klupa! Pala mi je na nogu.
#1857 od 05.07.2015 : Mujo i Haso
Pita Fata Muju: • Mujo, gde su Alpi? Mujo će zbunjeno: • Alpi? Ne znam Fato, pa ti si zadnja spremala sobu.
#1395 od 09.03.2015 : Svaštara
Pita jedan pecaroš drugog: • Kako to, kolega, da ti uvek imaš ribe, a ja šta god da uradim ne mogu da upecam? • Otkriću ti tajnu. Ja svako jutro pre pecanja proverim na koju stranu mi je okrenuta ona stvar, pa prema tome zabacim i mamac, i do sada nisam pogrešio. • A šta radiš ako ti stoji uspravno? • E druže moj, onda ne moram da idem na glupo pecanje.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo