dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Dok nisam kupio BMW

#2060 od 22.09.2015 : Aforizmi i grafiti
Dok nisam kupio BMW nisam ni znao da sam toliko lep.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1215 od 02.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Sastavio sam spisak ljudi na koje ću da kašljem kada dobijem grip.
#1202 od 30.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Moju generaciju u mladosti je život mazio, ... a zna se šta posle maženja sledi.
#2101 od 11.10.2015 : Mujo i Haso
Kaže Fata Muji: • Ako pogodiš koliko imam godina, poklanjam ti jednu divnu, nezaboravnu noć! Mujo: • Ovako ... po svilenkastoj kosi - 19, po toj baršunastoj koži - 18, po zanosnom, zategnutom telu - 17 ... • Mujo, laskavče stari, grešiš, ali ipak ... • Ne prekidaj me dok sabiram!
#2010 od 23.08.2015 : Pitalice
Šta označava crna vlas kose na glavi jedne plavuše? • Tračak nade.
#1511 od 29.03.2015 : Svaštara
Porodica sedi za stolom i večera. Sin pita: • Tata, koliko vrsta sisa postoji? Otac začuden, ali ipak odgovara: • Pa sine, ... postoji tri vrste sisa. U dvadesetima, zenske grudi su kao dinje, okrugle i čvrste. U tridesetim i četrdesetim su kao kruške, još uvek lepe, ali po malo vise. Posle pedesete su kao luk! • Luk? • Da, kad ih vidiš, plače ti se.
#2547 od 27.04.2016 : Pitalice
Kako Mađari nazivaju bankomat? • Serekeš.
#1184 od 30.01.2015 : Plavuše
Rekao neko plavuši da ima vakuum u glavi, a ona mu odgorila: • Bolje išta nego ništa.
#108 od 15.03.2013 : Kompjuteraši
Sede dva programera u jednom kafiću, tek diplomirali. Prolazi atraktivna devojka ulicom, a jedan kaže: • Vidi ovoj "properties"! A drugi odgovara: • Šteta što je "read only".
#1096 od 14.01.2015 : Bračni
Tri žene razmišljale kako da se reše muževa, i smisle neki plan. Prva je živela na 7. spratu i gurnula je muža sa terase, dok je padao, samo se čulo: • Majku li ti jebeeem ... TUP! Druga žena je živela na 5. spratu i kada je gurnula muža, dok je padao samo se čulo: • Majku li ti ... TUP! Treća žena je živela na 1. spratu i kada je gurnula muža sa terase, samo se čulo: • TUP! A potom: • E, sad ću da ti jebem mater!
#2427 od 21.02.2016 : Političari
Razgovaraju dva poslanika u skupštini: • Znaš, ja sam ti bio izuzetno pametno dete. Prohodao sam u drugoj godini života. • Ja sam bio još pametnije dete. Mene su nosili sve do četvrte godine.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo