dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ako žena cveta

#2627 od 14.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Ako žena cveta od sreće, znaj da ima dobrog baštovana.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2486 od 27.03.2016 : Svaštara
• Dobro jutro komšija jesi li ti to bio do prodavnice? • Ne, samo sam iskočio da prošetam hleb i jogurt!
#1618 od 16.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Pravi muškarci vole obline, jer samo se psi igraju sa kostima.
#1897 od 20.07.2015 : Cigani
Molio Ciga Ciganku da mu da malo, a ona se nećka. Posle dugog uveravanja kaže on njoj: • Ajde, daj mi malo, daću ti mobilni. Razmišlja Ciganka i na kraju popusti, ipak je mobilni u pitanju. Posle završenog posla kaže Ciganka: • Ajde sada, daj mi mobilni. • Ma nema problema - reče Ciga - Piši: 062 ...
#2914 od 09.01.2017 : Plavuše
Idu ulicom Deda Mraz, veštica, glupa plavuša i pametna plavuša. Na zemlji leži sto evra. Ko će uzeti novac? • Glupa plavuša - ovi ostali ne postoje!
#2000 od 19.08.2015 : Cigani
Piše ciga sinu u vojsku i kaže: • Ovdi je sve lepo, a ima i novosti - i majka i žena ti rodile po jednog burazera ...
#1737 od 04.06.2015 : Mujo i Haso
Seru Mujo i Haso pored puta, na ivici neke velike šume, kad se začu urlik medveda. • Šta je, Haso, što si se prepao? - pita Mujo. • Ma nisam Mujo, majke mi! Na to će Mujo: • Pa što onda brišeš moju guzicu?
#1486 od 24.03.2015 : Plavuše
Srele se dve plavuše. Pita prva onu drugu: • Gde si bre, nisam te videla sto godina?! • Ma, ne pitaj, u haosu sam ovih dana. Još sam juče bila i na parastosu. • Opaaa, Grčka, ima se, može se!
#1475 od 21.03.2015 : Mujo i Haso
Fata pita Muju: • Mujo, sećaš li se one scene iz "Niskih strasti" kad Šeron Stoun prekršta noge? • Sećam se, naravno! • To nisi zaboravio? A hleb da kupiš, jesi?
#350 od 19.08.2013 : Mujo i Haso
Budi se Mujo nakon opercije i na pitanje lekara kako se oseća odgovara: • Pa dobro, samo ne osećam noge. • E, morali smo da ih operemo.
#717 od 25.11.2014 : Svaštara
Hrabrost je kada dodeš kući u sred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: • Čistiš ili se spremaš negde da odletiš?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo