pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Šta je to herojstvo

#288 od 26.06.2013 : Perica
Pita učiteljica decu: • Šta je to herojstvo? Javi se Perica i kaže: • Herojstvo je kad nekom spaseš život. • Bravo Perice! - kaže učiteljica. • A jesi li ti nekom spasao život? • Jesam, svom sestriću! • A kako Perice? - znatiželjna je učiteljica. • Pa lepo, sakrio sam sestrine antibebi pilule.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1406 od 09.03.2015 : Babe
Sede baba i deda na klupi u hladu, pa malo ćaskaju. Pita deda babu: • Sećaš li se ti baba kad sam te prvi put poljubio? A baba: • Sećam se, kako se ne bi sećala! Pita deda opet: • A sećaš li se kad sam te prvi put jebao? A baba će: • Kako si jebao tako se i sećam!
#1194 od 30.10.2015 : Crni humor
Otišao vampir u pekaru i traži veknu hleba. Pekar ga upita: • Šta će tebi hleb kada vampiri uopšte ne jedu hleb. • Ma znam, nego mi žena dobila menstruaciju pa da malo umačem.
#2733 od 21.08.2016 : Svaštara
Dogovore se momak i devojka za sastanak na slepo. Pita momak: • Kako da te prepoznam? • Stajaću na uglu, visoka sam 170cm i imam 55kg. A kako ja tebe da prepoznam? • Nosiću metar i vagu!
#2106 od 13.10.2015 : Pitalice
Šta je to vrhunac pijanstva? • Vrhunac pijanstva je kad na svojoj svadbi zagrliš taštu i pitaš: Brko, jebeš li šta?
#456 od 28.06.2014 : Doktori
Doktor pita svoju pacijentkinju: • Imate li u svojoj porodici neki slučaj duševne bolesti? • Da, imamo, muž umišlja da je glavni u kući.
#2975 od 22.02.2017 : Crnogorci
Koja je razlika između Crnogorca i Arapina? • Arapin se vrati kući kada završi fakultet.
#2292 od 14.12.2015 : Svaštara
Kaže devojka svom udvaraču: • Mnogo sam slušala o tome kakav si u krevetu. • Ah, ma nije to ništa naročito ... • Pa, ... tako sam i čula.
#2444 od 05.03.2016 : Perica
• Mama, da li je naporno prati prozore? – pita mali Perica. • Da, sine, jako je naporno! – uzdahnu majka. • Onda mi zahvali, upravo sam jedan razbio!
#2394 od 31.01.2016 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše: • Vidiš ti, svake godine se sve manje beba rađa. • Da, zato nam opada mentalitet!
#2782 od 24.09.2016 : Crnogorci
Čita zgodna đevojka seks magazin na plaži. Prilazi joj Crnogorac pa pita: • A reči đevojko pišu li tu koji su najbolji u seksu? • Piše ovđe Madžari ... Opet će Crnogorac: • A pišu li koji imaju najveći? • Piše ovđe Indijanci ... Na to će Crnogorac pružajući ruku: • E red je onda da se i ja predstavim, ja sam Lajoš Vinetu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo