pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Prođe godina

#1412 od 10.03.2015 : Svaštara
Razgovaraju dva srednjovječna, oženjena muškarca: • Prijatelju, što sam stariji sve mi brže vreme leti. • Bogme imaš pravo, dvaput seksam i prođe godina.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1484 od 23.03.2015 : Crni humor
Došao lik u biblioteku i kaže: • Dobar dan, dajte mi neku knjigu o samoubistvu. A bibliotekarka će: • Jes', pa ko će posle da mi je vrati.
#652 od 15.11.2014 : Perica
Pita učiteljica: • Perice, zašto juče nisi bio u školi? Perica odgovori: • Izvolite, mama je napisala opravdanje. Učiteljica ponovo pita: • A šta ti je bilo? • Ne znam, nisam pročitao šta je mama napisala.
#284 od 26.06.2013 : Svaštara
Radojka i Milojko leže u krevetu. Ona mu šapuće na uvce: • Kaži mi: "Volim te, ljubavi"! • Volim te, ljubavi. • A sad mi kaži: "Obožavam te, ljubavi". • Obožavam te, ljubavi. • 'Ajd sad kaži nešto sam! • Spavaj više, pizda ti materina luda!
#1802 od 19.06.2015 : Bračni
• Srećo, hajde da vodimo ljubav ...? • Dragi, boli me glava ... • Srećo, danas glavu nećemo da koristimo ...
#950 od 23.12.2014 : Međunarodni
Amerikanac: • Moja žena je kao lavica. Rus: • Moja žena je k'o tigrica. Mujo: • Ni moja Fata ne liči na ženu ...
#2092 od 08.10.2015 : Perica
Učitelj pita đake: • Ako od Novog Sada do Beograda ima 80 km, a od Subotice do Novog Sada 100 km, koliko onda ja imam godina? Perica se odmah javi i kaže 44 godine. • Tačno - kaže učitelj - a kako si to izračunao? • Lako, ja kod kuće imam polu ludog brata, a on ima 22 godine.
#840 od 11.12.2014 : Pitalice
Zašto prasići žmure dok sisaju? • Sramota ih je što im je keva svinja.
#2379 od 22.01.2016 : Mujo i Haso
Udala se Fata i prvo jutro kad je ustala, sela je da popije kafu sa svekrom. Kaže on njoj: • Hajd' naspi mi malo vode i donesi! Donela ona vodu i pita on nju: • Je l' otekla malo? • Jest' babo, ne mogu da sedim!
#2846 od 13.11.2016 : Doktori
Doktori u viziti. Prolazeći pored kreveta jednog starijeg pacijenta, glavni doktor upita nadležnu sestru: • Kako nam je danas deda Đuro? • Bolje, jutros je progovorio - odgovori ona. • Šta je rekao? • Rekao je da mu nije dobro!
#1483 od 23.03.2015 : Svaštara
Dečko: • Hoćeš da snimimo reklamu za Lav pivo? Devojka: • Hoću. Kakvu? Dečko: • Ja te krešem, a ti vičeš toooo Laveee!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo