dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pametan i glup

#2197 od 18.11.2015 : Svaštara
• Pametan muškarac + Pametna žena = Romansa! • Pametan muškarac + Glupa žena = Afera! • Glup muškarac + Glupa žena = Dete! • Glup muškarac + Pametna žena = Shopping!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#507 od 27.10.2014 : Policajci
Razgovaraju dva dečaka u autobusu: • Kakva je razlika između policajca i magarca? Iznenada im priđe policajac koji je čuo razgovor i upita: • Kakva je, dečko, ... kakva? Dečak sav prestravljen reče: • Nikakva gospodine, ... nikakva! Policajac na to radosno odgovori: • Tako sam i mislio!
#2157 od 09.11.2015 : Perica
Kaže Perica ocu: • Tata, na vratima je neki čovek. Traži dobrovoljni prilog za bazen. • Dobro, daj mu čašu vode.
#2759 od 05.09.2016 : Pitalice
Šta je to `Šumadijski stereo`? • Kad Milojko skine jednu čarapu i baci je na jednu stranu, zatim skine drugu čarapu i baci je na drugu stranu, pa se čarape `čuju` i sa jedne i sa druge strane.
#2385 od 25.01.2016 : Perica
Pita učiteljica Pericu: • Da li ti tata još uvek pomaže oko domaćeg zadatka? • Ne više. Ona prethodna jedinica ga je totalno slomila!
#1524 od 31.03.2015 : Mujo i Haso
Fata se žali Muji: • Dragi, mislim da mi je nos prevelik! Mujo će: • Ma 'ajde, na toliku glavu ne bi išao manji!
#1172 od 29.01.2015 : Crni humor
Nađu dva kostura motor na groblju: • Hajde da se provozamo - kaže prvi. A drugi kostur kaže: • Važi, sačekaj me tu, odmah se vraćam. Vraca se on i nosi krst, a prvi ga pita: • Šta će ti to? A ovaj će na to: • Ne idem nigde bez lične karte.
#256 od 08.06.2013 : Mujo i Haso
Kaže Haso Muji: • Mujo, kažu da džentlmeni više ne postoje! • Glupost. Pa juče sam Fati držao kišobran da ne pokisne dok je menjala gumu!
#1103 od 15.01.2015 : Međunarodni
Pričaju Crnogorac i Japanac o prioritetima u životu Kaže Japanac: • Meni je na prvom mestu Japan, pa posao, a tek na kraju familija. Kaže Crnogorac: • Kod mene je skroz obrnuto. Prvo familija, pa posao, pa tek onda Japan.
#722 od 26.11.2014 : Međunarodni
• Jesi li čuo da Rusi zavrći gas? • Ma ćuti, bolje Rusi da zavrću nego Nemci da puštaju gas.
#2917 od 12.01.2017 : Doktori
Sestra doziva doktora: • Doktore, dođite brzo, simulant iz sobe 110 je umro! A doktor će: • E, sad je stvarno preterao!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo