pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ja sam konobar

#2214 od 22.11.2015 : Svaštara
• Ćao, šta piješ? • Beži seljaku, čekam dečka! • Seljanko, ja sam konobar.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1299 od 19.02.2015 : Doktori
Doktor na hirurgiji pregleda pacijentkinju, poznatu estradnu umetnicu: • Moramo hitno da Vam operišemo slepo crevo! - kaže hirurg. • O bože! Pa da li će mi se videti ožiljak?! • Sve zavisi od toga koliki će Vam biti dekolte.
#3211 od 21.03.2018 : Aforizmi i grafiti
Ako su Cecu stavili u čitanku, onda bi Aca Lukas trebalo da ide u udžbenik hemije.
#985 od 30.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Moj psihijatar je žena, koja je toliko zgodna, da ću još neko vreme da se pravim lud.
#547 od 06.11.2014 : Pitalice
Koja je razlika između dobrih i loših sisa? • Između dobrih stoji zlatan privezak, a između loših pupak.
#226 od 02.04.2013 : Crni humor
Čovek umire i u poslednjim trenucima života zove ženu: • Gladan sam, daj mi nešto za jelo, molim te! • Može, samo reci šta želiš, sve ću naći za tebe! • Daj mi malo one teletine! • To ne može! To sam ostavila sutra za sahranu!
#803 od 06.12.2014 : Svaštara
Muž čita novine, a žena ga zvekne tiganjem po glavi. • Čemu to? - pita iznenađeno on. • To je za papirić sa imenom Lara koji sam našla u džepu tvojih pantalona - kaže žena. Muž objasni: • Kad sam bio na trkama prošle nedelje, Lara je ime kobile na koju sam se kladio. Supruga mu se izvini i nastavi sa kućnim poslovima. Tri dana kasnije muž gleda TV, kad ga žena opali još većim tiganjem po glavi. • Ma šta ti je sad? - zapita iznervirani muž. • Tvoja kobila je zvala!
#103 od 15.03.2013 : Perica
Pitali Pericu za koga navija? • Za Zvezdu! A od evropskih klubova? • Za Partizan!
#2245 od 29.11.2015 : Mujo i Haso
Ulete Mujo u kafanu i viknu konobaru: • Haso, rodio mi se sin, daj svima šta piju i men' duplu ljutu! Raznese Haso piće po kafani, Mujo nastavi da tuče po rakijama pa kad se već lagano napio, zagrli Hasu i pokaza mu sliku sina: • Vid' mog Muj'ce, Haso, isti ja! Haso klimnu glavom: • Ma nema veze, Mujo, glavno da je živ i zdrav!
#1418 od 11.03.2015 : Mujo i Haso
• Dođi Haso, nešto važno da ti kažem! • Reci Mujo, šta je? • Angela Merkel dolazi u Sarajevo! • Pa što to meni pričaš, bolan, Mujo? Nisam ti ja Gavrilo Princip!
#3333 od 10.05.2019 : Aforizmi i grafiti
Pauk je glavni nosilac Srpske automobilske industrije
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo