pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Izgleda da je počelo da deluje

#1662 od 25.04.2015 : Svaštara
Razgovaraju dvojica penzionera: • Sećaš li se kada smo ono u vojsci dobijali brom da ne bismo jurili ženske? • Sećam se. • E, pa izgleda da je počelo da deluje.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3243 od 22.04.2018 : Oglasi
Hit ponunda ovog leta: Provedite 30 dana na svom radnom mestu, za samo 150 eura!
#2363 od 16.01.2016 : Mujo i Haso
Šta kaže Lala kada zatekne Sosu sa komšijom u pozi 69? • Ju, naopako ...
#3053 od 12.08.2017 : Životinje
Razgovaraju životinje u šumi gde će koja ići na letovanje. Lav kaže: • Ja idem u Grčku. Lisica dodaje: • Ja ću ići u Egipat. A medved će na to: • Ja idem u Mojkovac kod svojih!
#26 od 11.03.2013 : Cigani
Priča mala Cigančica: • Ulazim u prodavnicu i lepo piše: "Zgrabi Snickers" ... ja zgrabila, a murija za mnom!
#3268 od 17.05.2018 : Pitalice
Kako Dule Vujošević igra igru skočko u Muzičkoj slagalici? • Zvezda, zvezda, karo, karo ...
#191 od 20.03.2013 : Cigani
Dođe ciga na kiosk i traži loz koji se završava na 64. Prodavac: • Baš mora na 64 ?! Ciga: • Mora! Prevrne prodavac sve lozove i nađe. Posle par dana izvuku cigin loz i on se obogati. Svrati ciga do kioska i daje prodavcu 2.000 evra zato što se potrudio. Prodavac: • Ne treba, samo mi reci kako si znao da se dobitna kombinacija završava na 64. Ciga: • Sanajo sam san. Divna plaža. A po njoj trči 7 belih konja. A na njima jaše 7 divnih devojaka. Prodavac: • Pa? Ciga: • Pa pomnoži!
#2919 od 13.01.2017 : Pitalice
Koje ptice prenose pričiji grip? • Divlja ševa, sa patke na gusku!
#2126 od 24.10.2015 : Kompjuteraši
Pričaju dve programerke: • Vidim imaš novog dečka, bildera - pravi frajer ... !!! • Da, da ... • A kakav je kao muškarac? • Kao moj LAPTOP! • Kako to? • Pa dobra mu je grafička, ali mu baterija kratko drži ... !
#3225 od 04.04.2018 : Pitalice
Kako se na nemačkom kaže `dečko koji brine o curama´? • Curbrigen.
#823 od 09.12.2014 : Svaštara
Oduševljena devojka pita dečka: • Da li je istina da radiš za televiziju? • Da, ostale su mi još četiri rate.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo