dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Danas majko ženiš svoga sina

#1594 od 12.04.2015 : Svaštara
Imao čovek lovačkog psa koji je bežao kad god bi blizu njega pukla puška. Jednom mu dođe rođak sa sela i kaže: • Daj ti meni tog psa da ga vodim na selo. Gore se stalno puca zbog svadbi, ispraćaja i drugog. Posle tri meseca, vraća rođak sa sela psa i kaže čoveku da ga je izlečio. Da bi testirao psa, čovek ga povede u lov. Kad se začuo prvi pucanj, pas zapeva: • Danas majkoooo, žeeeniš svooooga sina ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1077 od 13.01.2015 : Plavuše
Dođe plavuša jedan dan kući i kaže mužu: • Danas mi je jedan čovek dao 5 dolara da se popnem na drvo. Muž se iznervira: • Budalo jedna, samo je hteo da ti gleda u gaće. Sledeći dan ... plavuša: • Danas mi isti čovek dao 10 dolara da se popnem na drvo. Muž pobesni: • Budalo jedna, samo je hteo da ti gleda u gaće, kao i prošli put. Plavuša odgovori veselo: • Ovaj put sam ga prevarila, nisam obukla gaće!
#1968 od 09.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Ostavila me žena iz verskih razloga, ... verovala je da imam pare.
#3424 od 14.08.2026 : Aforizmi i grafiti
Postoje ljudi koji ostaju praznih šaka čak i kada se uhvate za glavu!
#3207 od 17.03.2018 : Mujo i Haso
Pitali Fatu: • Šta više voliš, kada ti uđe ili izađe? • Volim kada se dvoumi!
#1284 od 16.02.2015 : Plavuše
Mladić pita plavušu: • Jesi li pre mene s nekim hodala? Plavuša će na to: • Nisam, svi su imali auto!
#668 od 17.11.2014 : Životinje
Prolazio šleper pun viagre kroz šumu i ispadne jedan paket. Meda pokupi paket, pojede sve i digne mu se. Krene meda kroz šumu, jebe sve redom i dođe do lije. Završi sa njom i lija mu kaže: • Dobar si, medo, nego ti kurac mnogo dlakav! • Uuu, čoveče, nisam skinuo zeca!
#1302 od 20.02.2015 : Mujo i Haso
Legnu Fata i Mujo u krevet. Mujo počne milovati Fatu po grudima i kaže: • Kad bi ove sise mogle nositi mleko, ne bi nam uopšte trebale krave. Zatim joj počne milovati zadnjicu i kaže: • Kad bi ova guzica mogla nositi jaja, ne bi nam trebale kokoške. Tada ga Fata uhvati za mlitavu muškost i kaže: • Kad bi ovaj tvoj mogao stajati pravo, ne bi nam uopšte bio potreban tvoj prijatelj Haso.
#1494 od 25.03.2015 : Svaštara
Stariji čovek šeta obalom jezera. Pažnju mu privuče ribolovac koji je lovio ribu sa obale, priđe i obrati mu se: • Grize li nešto, prijatelju? - Jok. Ali juče sam ovdje ulovio četrdeset deverika! – odgovori mu. • Znate li Vi ko sam ja? – upita čovek. • Ne – odgovori ribolovac. • Ja sam šef ribočuvarske kontrole za ovu oblast! - predstavi se čovek i pokaza legitimaciju. • A, znate li Vi ko sam ja? - brzo će ribolovac. • Ne. • Ja sam najveći lažov u ovom kraju.
#1076 od 12.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Ljubio sam je nežno, ostala je bez daha. Skinula je puder, umro sam od straha.
#2852 od 18.11.2016 : Piroćanci
Zašto Piroćanac, koji se upravo dovezao na parking, sebi reže nogu testerom? • Zato što tamo stoji natpis: Besplatan parking za invalide!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo