Proveriti da li je mozak uključen

#824 od 09.12.2014 : Aforizmi i grafiti
PAŽNJA! Pre puštanja jezika u pogon, obavezno proveriti da li je je mozak uključen!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3368 od 27.01.2020 : Svaštara
Došla inspekcija za ispitivanje porekla imovine, kod nekog nekog tipa, pa ga pita inspektor:
• Odakle vam ova kuća od 800 kvadrata?
• Dobio sam na opkladu, insektore.
• Dobro, a odakle vam vila na moru sa 25 apartmana?
• I to sam dobio na opkladu.
• Dobro. A odakle vam ova mečka 600 SEL pred kućom?
• Pa, i to sam dobio na opkladu. ... Slušajte me pažljivo. ... Da se opkladimo ja i vi u 20.000 evra da ja imam tri jajeta u gaćama!
Insektor ne verujući da postoji čovek sa tri jaja pristade na opkladu. Stavi ruke u gaće optuženog i ustanovi da on ipak ima samo dva jajeta:
• Eto vidiš, imaš samo dva jaja. Opklada je moja!
• U pravu si inspektore, a vidiš li ti onu trojicu tamo iza kuće?
• Vidim, kako da ne!
• E, ja sam se sa njima opkladio u 150.000 evra da će inspekcija za poreklo imovine da me uhvati za jaja!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 220 Ocena: 
#247 od 28.05.2013 : Mujo i Haso
Pita Haso Muju:
• Je li ba, Mujo, koja je razlika između besplatno i džaba?
Mujo odgovara:
• Pa to ti je lako objasniti, evo vidi, školovanje je bilo besplatno ali ti si u tu školu išao džaba ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 40 Ocena: 
#1132 od 21.01.2015 : Svaštara
SMS prepiska:
• Ćao ljubavi, šta radiš?
• Evo, spremam se da idem na spavanje. A ti?
• Evo me u klubu, đuskam iza tebe.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
#1835 od 30.06.2015 : Pitalice
Šta kažu Bosanci kad kroz Bosnu prođe mešalica sa betonom?
• Vidi, loto!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 44 Ocena: 
#583 od 10.11.2014 : Mujo i Haso
Vraća se Mujo iz Nemačke, vozi novi mercedes, strane table, ... Na ulasku u selo pukne mu guma. Stade Mujo da zameni gumu kad naiđe Haso, dohvati ciglu i razbi prozor na mercedesu.
• Šta to radiš, Haso?!
• Kad možeš ti da kradeš gumu, mogu i ja radio – odgovori Haso.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 23 Ocena: 
#2753 od 04.09.2016 : Aforizmi i grafiti
Stave mi eurokrem u frižider i onda me napadaju što su sve kašike u kući krive!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 52 Ocena: 
#2942 od 26.01.2017 : Pitalice
Šta se dobije kada se ukrste Crnogorac i Japanac?
• Biće koje bi htelo da radi, ali ne može da ustane!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
#2911 od 06.01.2017 : Mujo i Haso
Mujo na čaršiji naleti na Fatinog dermatologa, pa ga ovaj prepozna i upita:
• Je l` šta pomogla ona prirodna voćna maska koju sam prepis`o Fati?
Mujo slegnu ramenima:
• Jest`, vala, sve dok je nije skinula ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 84 Ocena: 
#188 od 20.03.2013 : Babe
Jedna baka na blagajni supermarketa na redu je da plati. Iza nje u redu stoji jedna mlađa žena sa nestašnim sinom. Sin stalno gura majčina kolica koja već nekoliko puta udaraju baku po nogama. Baka se okrene prema malom i zamoli ga da prestane da je udara. Pošto je mali nastavio, baka se okreće njegovoj majci i kaže:
• Zar ne možete reći vašem sinu da me ne udara?
Mlada gospođa, bez uzbuđenja - hladno odgovara:
• Ne! Moja metoda vaspitanja mu dozvoljava slobodu da radi šta god želi, sve dok do njegove svesti ne dođe da to što radi drugima nije ispravno. Naučno je dokazano da je ta metoda daleko efikasnija!
U redu iza žene sa detetom stoji jedan čovek od nekih 30-ak godina, koji sve to pažljivo sluša, a u ruci drži teglu sa marmeladom. Kad je majka završila svoje objašnjenje vaspitanja, on otvori teglu i mirno istrese marmeladu mladoj dami na glavu. Sva besna, van sebe, žena se okrene mladiću, a on mirno reče:
• Znate, gospođo, ja sam vaspitan slobodno, baš na isti način kao i vaš sin, i - evo, vidite rezultat!
Starica se veselo okrene blagajnici i kaže:
• Molim vas, stavite ovu teglu marmelade na moj račun!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 45 Ocena: 
#2528 od 10.04.2016 : Svaštara
Došao u atelje čuvenog slikara ambiciozni otac i doveo svog sina:
• Eto vam ga, naučite ga da slika ...
• Pa to nije baš tako lako i jednostavno. Za slikanje se treba roditi ...
• Pa, zar ga ne vidite da je već rođen?!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 39 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.