dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Vicevi sa najviše glasova

Oglasni prostor 1
#1301 od 20.02.2015 : Životinje
Imao jedan pop papagaja kojeg je jako voleo. Kud god da je išao, uvek ga je vodio sa sobom, kupovao mu svakojake đakonije, a u crkvi mu je bilo mesto pored oltara. Jednom prilikom pop je morao hitno nekud poslom, pa je papagaja ostavio kod kuće. Kada se vratio, imao je šta i da vidi - njegov papagaj se izređao na svim komšijskim kokama. Za tako težak greh pop mu skroz ošiša ćubicu sa glave i stavi ga pored ulaznih vrata crkve da služi. Dok bi vernici ulazili u crkvu, stalno je morao da ponavlja: • Muškarci desno, žene levo, a deca u sredinu. Tako je bilo pred svaku liturgiju, sve dok se na vratima nije pojavio jedan potpuno ćelav čovek. Papagaj graknu: • Muški desno, žene levo, deca u sredinu, a ti ćelavi što si jebao kokoške, stani ovde pored mene!
#92 od 13.03.2013 : Pitalice
Šta je zajedničko za muškarca i psa? • Obojica su mirni kod gazdarice, a komšinicu bi da rastrgnu.
#3257 od 06.05.2018 : Svaštara
U nekoj diskoteci devojka prilazi Dragiši Biniću: • Hoćeš da igraš? • Ne mogu, imam dva žuta!
#1437 od 14.03.2015 : Bračni
Dolazi žena kući sva raščupana i poderane odeće: • Pa šta se desilo? - upita zabrinuti muž. • Znaš, imam za tebe jednu lošu i jednu dobru vest. • Šta je loše? - upita muž. • Znaš, ... totalno sam uništila auto. • O Bože, pa šta onda ima dobro da mi kažeš? • Paa, oduzeli su mi vozačku dozvolu.
#3194 od 04.03.2018 : Plavuše
Šta je plavuša bez mobilnog? • Pička bez veze!
Oglasni prostor 2
#3117 od 13.11.2017 : Svaštara
Vernik dolazi kod sveštenika da se ispovedi: • Počinio sam preljubu, oče. • Koliko puta? - upita sveštenik. • Oče, ja sam došao da se ispovedim, a ne da se hvalim.
#2438 od 29.02.2016 : Bračni
Gleda žena muža dok piša pa ga pita: • Što vi muškarci stalno tresete tu stvar kad pišate? • Pa, kad god ga protresemo, on malo poraste! - našali se čovek. Posle nekoliko dana, nešto se posvađali njih dvoje i ne govore. Ode muž da piša, kad će žena iz sobe: • Tresni ga malo, ako smo se posvađali, nismo oči povadili!
#3000 od 18.03.2017 : Policajci
Saobraćajac u kontroli kaže Cigi vozaču kog je zaustavio: • Ovo što Vi vozite ne može se nazvati automobilom! Ciga mu odgovori: • Da, znam, zato i nemam vozačku dozvolu!
#2959 od 07.02.2017 : Zemunci
Kako prepoznati bebu Zemunca u porodilišu? • Ima zatamnjena stakla na inkubatoru!
#2953 od 02.02.2017 : Plavuše
Plavuša se odluči da krene na pecanje. Dođe ona na obližnje jezero, zabaci udicu i čeka, čeka ... Nakon sat vremena pojavi se ribočuvar i upozori je: • Gospođice, ovde možete pecati samo s dozvolom! Plavuša se lupi po čelu: • Aaa, u tome je stvar, a ja stalno pokušavam sa glistama!
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo