pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Više mozga u stomaku

#2926 od 18.01.2017 : Policajci
Šta se desi policajcu kada pojede komarca? • Ima više mozga u stomaku, nego u glavi.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2828 od 01.11.2016 : Aforizmi i grafiti
Greške su za početnike, mi iskusni pravimo katastrofe!
#1042 od 08.01.2015 : Svaštara
Posle napornog dana, farmer je otišao do lokalnog bara. Seo je pored jedne žene i poručio čašu šampanjca. Žena se isprsi i reče: • Kako ovo da razumem? Upravo sam i ja naručila čašu šampanjca? • Koja koincidencija! - reče farmer - danas je specijalan dan za mene i ja ga proslavljam. • Danas je i za mene specijalan dan i takođe proslavljam - reče žena. • Koja koincidencija! - reče farmer. Pošto su se kucnuli čašama, farmer upita ženu: • Mogu li pitati, šta vi to proslavljate? • Pa, moj muž i ja smo pokušavali godinama da dobijemo dete i danas mi je ginekolog rekao da sam trudna! • Koja koincidencija! Ja sam uzgajivač živine i već godinama moje kokoške su neplodne, ali danas sve nose jaja! • To je sjajno! Kako su vaše kokoške postale plodne? • Promenio sam petla - odgovori farmer. Žena se nasmeja i reče: • Koja koincidencija!
#529 od 04.11.2014 : Svaštara
Žene su nervozne samo u tri slučaja: • Kada dobiju, • Kada ne dobiju, • I kada bi trebalo da dobiju ... Inače su skroz OK!
#2883 od 16.12.2016 : Cigani
Putuje atom kroz plavušinu glavu, sudari se sa mozgom, pa kaže: • OpIzvini, nisam te video!
#2256 od 30.11.2015 : Perica
Učitelja, koji je sedeo pored peći, deca pitala razne stvari. Njemu dosadilo pa im kaže: • Kad hoćete nešto da mi kažete prvo u sebi izbrojte do 100. Mali Perica to ozbiljno shvatio. Učitelj ga vide kako miče usnama i pita ga šta mu je? A Perica će: • ..., 97, 98, 99, 100, učitelju gori Vam kaput.
#1417 od 11.03.2015 : Bračni
Žena traži nešto grozničavo po kući: • Dragi, da li si video moju knjigu? • Koju? - upita muž bezvoljno. • Kako doživeti stotu. • Bacio sam je - odgovara on konačno. • Zašto, pobogu?! • Tvoja majka je htela da je čita!
#3003 od 21.03.2017 : Aforizmi i grafiti
Iza svakog uspešnog vegana stoji razočarana baba.
#553 od 07.11.2014 : Svaštara
Beže otac i sin iz zatvora. Pita sin: • Šta ćemo sad, pada sneg? Otac odgovori: • Baš nas briga, imamo lance.
#1253 od 10.02.2015 : Mujo i Haso
Spava Mujo i odjednom u gluvo doba neko lupa u prozor. Probudi se on i čuje kako neko šapuće: • Mujo, jebu tvoju Fatu. Pogleda Mujo pored sebe, vidi Fata lepo spava, okrene se i on i opet zaspi. Posle nekog vremena opet neko lupa u prozor. Opet se Mujo probudi i čuje kako neko šapuće: • Mujo, jebu tvoju Fatu. Pogleda on, Fata i dalje spava. Ništa, opet on legne. Posle kratkog vremena opet ista priča, probudi se Mujo i sav besan istrči da vidi ko ga zeza. Međutim, tek što je on istrčao napolje, Haso se ušunja u kuću, uđe u njegovu sobu i navali na Fatu. Za to vreme Mujo stigne do prozora, gleda kroz njega, gleda i mrmlja: • Au šejtana, odavde stvarno izgleda k'o da je neko jebe!
#3091 od 30.10.2017 : Policajci
Pukla cev za vodu u stanici policije, pa komandir pozvao majstora. Majstor seo na bicikl i otišao u policiju. Komandir kaže dežurnom: • Vodi ga dole u podrum. Posle dvadesetak minuta dolazi dežurni kod komandira i kaže: • Šefe, sve mi je priznao, samo za motorcangle neće da kaže ... mamu mu njegovu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo