dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ako do deset ne budeš u krevetu

#595 od 10.11.2014 : Plavuše
Šta kaže mama plavuši kad plavuša izlazi u grad? • Ako do deset ne budeš u krevetu, vrati se kući!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#214 od 25.03.2013 : Perica
Dolazi inspekcija u kontrolu u školu i učiteljica, sva izbezumljena zbog Perice da ne lupi neku glupost, kaže devojčicama da, ako Perica bude rekao neku ružnu reč, vrište i istrče iz učionice. Postavljala inspekcija razna pitanja a deca odgovarala i na kraju pita inspektor: • Je li, deco, je l' zna neko šta se ovo zida pored vaše škole. Perica se javi: • Ja znam. • Šta, Perice? • Javna kuća - kaže Perica. Devojčice počeše da vrište i da istrčavaju napolje a Perica poče da viče: • Stanite, kurve, tek su temelje udarili!
#1687 od 19.05.2015 : Perica
Mali Perica došao kod babe: • Šta se desilo Perice? Tata i mama se opet svađaju? • Aha ... • Mama se vratila sa letovanja i donela nekakav triper, pa ga dobio tata, komšija preko puta i poštar ... I sad se svađaju, a ja ne znam zašto, ... ili je mama malo donela, ... ili im nije podelila jednako ...?
#1173 od 29.01.2015 : Crnogorci
Nakon kongresa lekara, jedan doktor 'zaglavio' u hotelskoj sobi sa nekom koleginicom. Nakon što su završili, on upali cigaretu i kaže: • Po veštini tvojih ruku, tvoja specijalnost je verovatno ginekologija. • Tačno, a ti si kolega, verovatno, anesteziolog. • Pa kako si samo pogodila? • Nisam ništa osetila.
#1622 od 17.04.2015 : Mujo i Haso
Mujo pita Hasu: • Da li tačno da su šargarepe dobre za vid? Haso odgovori: • Pa naravno Mujo, jesi li ti ikad video zeca sa naočarima?
#2219 od 23.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Neki ljudi imaju usta kao vrata od Yuga. Dok ih ne lupiš, neće da se zatvore.
#1222 od 04.02.2015 : Mujo i Haso
Piše Mujo Hasi, koji je otišao u Nemačku: • Bolan Haso, pišem ti pismo u tri tačke: Prva tačka: Celo selo spava sa tvojom Fatom. Druga tačka: I ja sam spavao sa njom. Treća tačka: Šta kažeš na drugu tačku? Odgovara Haso: • Bolan Mujo, odgovaram ti u tri tačke: Prva tačka: Selo nije veliko. Druga tačka: Fata ima sidu. Treća tačka: Šta ti kažeš na drugu tačku?
#2608 od 06.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Imam lepu, pametnu i poštenu devojku. ... I volim ih sve tri.
#2999 od 17.03.2017 : Bračni
Muž se žali ženi: • Onaj naš balavac, opet mi je uzimao novac iz novčanika! • Kako znaš da je on, možda sam ja? • Ma nisi ti, on ipak nešto i ostavi ...
#1477 od 22.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Tražim ženu svog života, ... ali pod uslovom da ne sazna njen muž.
#2459 od 15.03.2016 : Plavuše
• Vi mi veoma ličite na mog trećeg muža. • Ozbiljno? A koliko puta ste se udavali? • Dva puta.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo