dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Više šljiva na pekmez

#3392 od 18.11.2020 : Pitalice
Kako prepoznati najvećeg papučara u selu? • Potrošio je više šljiva na pekmez nego na rakiju!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1866 od 07.07.2015 : Svaštara
Pričaju dva pezionera: • U čemu je razlika između WC-a i groba? • Pa, ne znam. • Sve ti je to isto - kad se mora, mora se.
#2063 od 26.09.2015 : Svaštara
Mali Kinez plače i pita oca: • Tata, tata, je l' mogu da uzmem iPhone? • Ne možeš, sine, ostavi to! • Ali tataaa, pa ja sam ga napravio!
#2321 od 27.12.2015 : Svaštara
Navalio pijani Milojko na konobaricu da se uda za njega: • Neću, jer kad se otrezniš, predomislićeš se. • Evo, kunem se, neću se otrezniti.
#551 od 07.11.2014 : Pitalice
Kako se zove planina osam puta veća od Velebita? • Velebajt
#1195 od 30.01.2015 : Svaštara
Sretnu se dvojica prijatelja. Prvi se požali: • Ne znam šta da radim sa taštom. Prava je veštica. Prijatelj ga upita: • Pa jesi li probao da joj napakostiš? • Ma, jesam. • A kakvu pakost si smislio? • Dao sam oglas u novinama sa njenim brojem telefona: „Seksualne usluge – jeftino!“ • Pa šta je bilo? • Veštica je već kupila novi mercedes.
#2271 od 05.12.2015 : Mujo i Haso
Otišli Fata i Mujo u Ameriku. Dali im Amerikanci sve, samo im rekli da kad dobiju dete moraju dati neko američko ime. Rodila Fata sina i otišao Mujo da ga upiše u knjigu rođenih. Kada se vratio pita Fata: • Kako mu je ime? • Sjedinjene Američke Države - odgovori Mujo! • Pa kako ćemo ga zvat, bolan Mujo? • Esadeee, Esadeee, ...
#1612 od 15.04.2015 : Perica
Kaze Perica babi: • Baba, kupio sam Nike do jaja! Na to će ona: • Auuu sinko, pa što baš toliko duboke?
#2649 od 27.06.2016 : Svaštara
Otišao Milojko u švaleraciju i izdao ga đoka, pa se načisto obrukao. Gleda on njega, besan kao ris i kaže mu: • Čekaj, čekaj, dok dođem kući, .... presudiću ja tebi, nećeš ti mene više da brukaš i zajebavaš! Dođe Milojko kući, uzme sekirče, stavi đoku na panj i zamahne ... Taman on zamahne, đoka sklizne sa panja. Milojko još jednom zamahne, đoka opet sklizne sa panja. Milojko popizdeo, pa mu kaže: • Mater ti jebem, sekirče vidiš, a pičku ne vidiš ...!
#4 od 11.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Ako misliš da nikoga na ovom svetu nije briga da li si uopšte živ, ... samo preskoči da uplatiš jednu ratu kredita.
#347 od 19.08.2013 : Crni humor
Razgovaraju muž i žena: • Dragi, šta to radiš? • Pravim ti stolicu. • I kada će biti gotova? • Evo, samo da ugradim utikač.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo