pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Prvi simptomi side

#1244 od 08.02.2015 : Pitalice
Koji su prvi simptomi side? • Vreo dah iza uveta i oštar bol u dupetu.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2547 od 27.04.2016 : Pitalice
Kako Mađari nazivaju bankomat? • Serekeš.
#338 od 19.08.2013 : Perica
Viče majka na Pericu: • Perice, kako smeš da kažeš sestri da je glupa?! Odmah joj reci da ti je žao! • Seko, žao mi je što si glupa!
#559 od 07.11.2014 : Svaštara
Momak pokušava da smuva devojku u diskoteci: • Čini mi se da smo se negde sreli. A devojka odgovori: • Mislim da je to bilo u zoo-vrtu, samo se ne sećam u kom kavezu si bio!
#2404 od 04.02.2016 : Perica
• Perice, koji mesec ima 28 dana? - pita učiteljica. • Svaki učiteljice, a neki imaju čak i više.
#1542 od 04.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Često poželim da nekim osobama zviznem šamarčinu, ali ne mogu, ... nemaju obraz.
#1810 od 23.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Nisam ginekolog, ali mogu odmah da prepoznam pičku od čoveka.
#1386 od 08.03.2015 : Piroćanci
Stopira Piroćanac sa troje dece. Naiđe neki biznismen sa ogromnim džipom i sažali se. Kada je Piroćanac počeo da priča, ovaj mu reče: • Slušaj, ja vas Piroćance ne volim baš mnogo, nervira me kakvi ste i kako pričate, ali sam te povezao zbog dece. Ako do Beograda ne kažeš ni jednu reč daću ti 100 evra, a ako progovoriš ti meni 50. Piroćanac se složi. Krene biznismen da vozi 200 na sat, da uleće u krivine, u makaze… Ali Piroćanac ni da bekne. Kada su konačno stigli u Beograd, kaže mu biznismen: • Svaka čast evo ti tvojih 100 evra! Ali da mi kažeš kada ti je bilo najteže? • Kada mi je ispalo ono najmlađe dete!
#1435 od 13.03.2015 : Svaštara
Najgora kletva za taksistu: • Dabogda ti se strujomer kod kuće okreće kao taksimetar u tvom vozilu.
#2570 od 13.05.2016 : Aforizmi i grafiti
Pre mesec dana je ostavila cigarete. Pre dve nedelje kafu. Prošle nedelje slatkiše. Mislim da sam ja sledeći ...
#1776 od 12.06.2015 : Mujo i Haso
Došao hodža u džamiju i pita: • Ko se boji žene neka ustane? Svi ustali samo Mujo ostao da sedi. Pita njega hodža: • Šta je, zašto ti sediš? A ovaj će ti njemu: • Čim si mi je spomenuo noge mi se odsekle!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo