pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Očekuju venčanje

#760 od 02.12.2014 : Pitalice
Zašto žene uvek gledaju porniće do kraja? • Očekuju venčanje.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1281 od 16.02.2015 : Perica
• Perice, odakle ti taj prsten? - pita majka. • Našao sam ga na ulici! • Pa zašto ga nisi odneo policiji? • Pa, nisam smatrao da je to potrebno - na to će Perica. • Šta? Nisi smatrao da je to potrebno! Zbog čega?. • Pa zato što je na prstenu ugravirano: "ZAUVEK TVOJ".
#763 od 03.12.2014 : Plavuše
Prepuna plaža, mali Darko otplivao dosta daleko od obale. Ustaje njegova majka i viče: • Darkooo, nemoj da plivaš tako daleko! Mogao bi grč da te uhvati! Par sekundi kasnije ustaje plavuša koja se sunčala pored nje i viče svome sinu: • Jovice, ne idi tako daleko, ima grčeva!
#394 od 07.12.2013 : Piroćanci
Dolazi Piroćanac u banku i kaže: • Dajte mi jedno piće. • Šta vam je, čoveče, pa ovde je banka! • Baš zato, preko puta je dve banke.
#54 od 11.03.2013 : Studenti
Došao otac u posetu sinu studentu. Autobus je stigao rano ujutro i otac odmah odlazi u kuću gde je sin iznajmio sobu. Kad mu gazdarica otvori on upita: • Da li ovde stanuje Marko? • Stanuje. Unesite ga unutra i stavite na krevet u prvu sobu desno. – odgovori gazdarica.
#1502 od 27.03.2015 : Babe
Sedeli baba i deda pored kamina i takmičili se ko može snažnije da prdne. Prvo deda prdne i ugasi vatru, baba prdne i oduva kamin, kad će njoj deda: • Lako je tebi kad pucaš iz dvocevke ...
#1884 od 13.07.2015 : Bračni
Kaže čovek prijatelju: • Nisam rekao ni jednu jedinu reč ženi već nedelju dana! Prijatelj ga pita: • A zašto? Ovaj mu odgovara: • Pa, nisam hteo da je prekidam!
#825 od 09.12.2014 : Mujo i Haso
Pita Mujo: • Haso, znaš li šta sam, bolan, uradio? • Šta, bolan? • Da bih zadivio svoju curu, rekao sam joj da imam jako bogatog strica. • I, šta je bilo? • Pa ništa ... umesto da se uda za mene, udala se za strica. Više nemam curu, već strinu.
#3197 od 07.03.2018 : Cigani
Šta radi Ciga na desktop-u? • Pretura po Recycle bin-u.
#695 od 20.11.2014 : Svaštara
Statistika pokazuje da se četvorici, od petorice muškaraca sviđaju žene sa velikim sisama ... Onom petom se sviđaju ova četvorica.
#2292 od 14.12.2015 : Svaštara
Kaže devojka svom udvaraču: • Mnogo sam slušala o tome kakav si u krevetu. • Ah, ma nije to ništa naročito ... • Pa, ... tako sam i čula.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo