dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Dan žena

#67 od 13.03.2013 : Pitalice
Šta je to Dan žena? • Isto što i Noć veštica, samo po danu.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3080 od 27.10.2017 : Piroćanci
Žali se jedan Piroćanac: • Juče mi bila familija iz Beč, doneli neki keks od evro i po, dve čokolade i 200 grama kafe, a pojeli i popili moju penziju i pola ženine plate!
#845 od 12.12.2014 : Plavuše
Upadne lopov u kuću, stavi plavuši pištolj na glavu i pita: • Pare ili život? A plavuša će na to: • Pa život već imam, ali pare bi mi dobro došle.
#2626 od 13.06.2016 : Svaštara
Zvoni zvono na interfonu: • Ko je? • Majstor za prozore! • Ali, ... ja upravo imam majstora?! • Znam, ... to sam ja, ... ispao sam.
#1049 od 09.01.2015 : Pitalice
Šta je dekolte? • Dekolte je rashladni uređaj za zagrevanje.
#3309 od 13.01.2019 : Aforizmi i grafiti
Kada piješ, najvažnije je da imaš meru. Evo ja, na primer, imam meru zabrane upravljanja motornim vozilom u trajanju od tri meseca.
#542 od 06.11.2014 : Mujo i Haso
Vratio se Mujo iz Francuske. Fata ga pita: • Kakve su tamo žene? • Znaš Fato, tamo ima dve vrste žena. • Kako dve? • Lepo – Mona i Monika. Mona ima malu onu stvar, a Monika veliku. • A Mujo, u koju vrstu ja spadam? – pita Fata. • E, ti si Fato, harmonika!
#3133 od 27.11.2017 : Svaštara
Pozove đavo svetog Petra i kaže mu: • Ej, Pero, da li bi mogli moji iz pakla da odigraju fudbalsku utakmicu protiv tvojih iz raja? Sveti Petar odgovori oduševljeno: • Kako da ne, samo da znaš da nećete pobediti pošto su kod mene svi najbolji svetski fudbaleri. Na to će đavo: • Možda, Pero, ali kod mene su najbolje sudije!
#2329 od 29.12.2015 : Svaštara
Škola iz perspektive đaka: • U školi učiš: 2 + 2 = 4 • Za domaći zadatak dobiješ: 2 + 2 - 1 = 3 • Na kontrolnom dobiješ: Lete 2 ovce, jedna žuta, druga desno. Koliko košta kilogram sira, ako jež ima 7 godina?
#3248 od 27.04.2018 : Piroćanci
Kako je nastala atomska bomba? • Išlo sto Piroćanaca ulicom i videli dinar, pa svi skočili na njega.
#3157 od 25.01.2018 : Aforizmi i grafiti
Žene loše parkiraju jer ih ceo život lažu koliko je 20 centimetara.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo