pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Polovan spomenik

#882 od 18.12.2014 : Piroćanci
Došao Piroćanac u opštinu i pita da li može da promeni ženino ime. • Može. A zašto ona nije došla? – pitaju ga u opštini. • Preminula je pre pet godina i zato nije mogla da dođe. • A zašto bi joj ti sad menjao ime? • Pa hteo bih da kupim jedan polovan nadgrobni spomenik. Sve se na njemu slaže, izuzev imena ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3122 od 18.11.2017 : Crnogorci
Crnogorac se udvara djevojci tako što sjedne pored nje, pa je posle izvjesnog vremena lupi po leđima, onako muški, i kaže: • Oli bombon, jadna?
#2847 od 13.11.2016 : Aforizmi i grafiti
Hvala banci što su nam omogućili da ponovo stanemo na svoje noge ... oduzeli su nam auto!
#451 od 28.06.2014 : Piroćanci
Dolazi komšija kod Piroćanca, vidi da skida tapete, i pita ga: • Je li, komšo, stavljaš gi nove tapete? • Jok bre, selim se!
#633 od 14.11.2014 : Svaštara
Dolazi Šešelj iz Haga, pali TV i kaže: • Ova 'Mala nevesta' još traje?!
#541 od 06.11.2014 : Babe
Baba i deda odlučili da isprobaju vijagru, i tako ti deda ulazi u spavaću sobu i kuca na vrata. Baba će: • Ma uđi, što kucaš?! A deda odgovori: • Ne pitaj što kucam, već čime kucam!
#3290 od 28.10.2018 : Policajci
Policajac kaže kolegi: • Čitav vikend sam proveo uz kanal Dunav-Tisa-Dunav. • Ja taj kanal nemam na kablovskoj - odgovori ovaj!
#522 od 03.11.2014 : Lala i Sosa
Kaže Sosa Lali: • Lalo, bog te materin, mogo bi ti ustati, uzeti ceger, i otići na pijac. • Ali Soso, ta ja sam muško. Šta će reći Panta i Živa, kad me budu videli sa cegerom? • E ako si muško, ondak ajdemo u krevet. • Pa ajde kada si toliko zapela, gde je taj ceger?
#86 od 13.03.2013 : Mujo i Haso
Na licitaciji za farbanje broda Queen Mary 2, posao dobije kompanije Mujo & Co. iz Doboja. Po završetku posla dolazi nadzorni organ da proveri kako je ofarbano. Gleda komisija kvalitet boje, koliko slojeva ima, itd. ... Sa obale ... sve OK. Sednu u čamac da pogledaju drugu stranu i vide da ona uopšte nije ofarbana. • Jel' umete Vi, mr. Mujo, da čitate ugovor? • Jes vala, umem. • Pa što ste ofarbali samo jednu stranu? • A jel' umete VI da čitate ugovor: lepo piše da "farbanju broda pristupaju, s jedne strane, Mujo & Co. iz Doboja, a s druge strane investitor". Il' farbajte svoju stranu, il' da pišemo neki aneks!
#1129 od 20.01.2015 : Svaštara
• Izvukao sam sedmicu na Lotou! • Stvarno!? • Da, a zatim još samo osmicu i desetku!
#2600 od 02.06.2016 : Svaštara
Padala je kiša. Ugledao sam je. Žurila je na posao. Prošao je auto i pokvasio je. Prišao sam, obrisao joj lice maramicom. Ona će: • Moronu jedan, obrisao si mi i obrve!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo