dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pala dojava

#66 od 13.03.2013 : Piroćanci
Vranjanac stoji iza Piroćanca u kladionici i pita ga: • Bratko, kol'ko ćeš uplatiš? • 150 dinara. - odgovori Piroćanac. • Leleee, znači, pala neka dojava ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2442 od 04.03.2016 : Svaštara
Prva menstruacija .... nekad: • Maaamaaaaa, krrrvvvvvvv! Sad: • Toooooo, nisam zaglavila!
#1285 od 16.02.2015 : Mujo i Haso
Mujo Fati šalje poruku: • Šta je to u tvojim venama što me tera tuđim ženama? A Fata odgovori: • Isto što i u tvojim mudima što me tera tuđim ljudima.
#2422 od 16.02.2016 : Babe
Išao neki tip u Trst, pa planira da kupi kojekakve poklone za familiju, pa ga pita sestra šta će njoj da kupi? • Tebi ću da kupim zlata, ma ima da te okitim od glave do pete. Pita ga majka šta će njoj doneti? • Da ti kupim parfem da mi mirišeš kao ruža. A pitala ga i baba koju nije podnosio: • A šta će da kupiš za svoju staru baku? • E tebi ću da donesem najvećeg đoku kog nađem u Trstu! A baba će njemu: • Dobro, dobro, sinko hvala ti. Samo kad dođeš na granicu nabij ga sebi u guzicu, da ti ga ne ocarine!
#1055 od 10.01.2015 : Perica
• Perice, nabroj mi 3 poznate ličnosti. • Zidane, Beckham, Ronaldinho ... • Dobro, a šta je sa Mozartom, Da Vinchijem ...? • Pa učiteljice, ne poznajem baš najbolje rezervne igrače.
#2576 od 15.05.2016 : Svaštara
Dva komarca sreću se ispred Poreske uprave, jedan izlazi a drugi bi da uđe. Onaj što izlazi kaže onom drugom: • Ne vredi ti da ulaziš, ovi unutra isto piju krv!
#2845 od 13.11.2016 : Svaštara
Lepuškasta sobarica pita gosta u hotelu: • Kada želite da Vas probudim? • Kada svi budu zaspali - odgovori gost, merkajući je ispod oka.
#2975 od 22.02.2017 : Crnogorci
Koja je razlika između Crnogorca i Arapina? • Arapin se vrati kući kada završi fakultet.
#3247 od 26.04.2018 : Plavuše
Koja je razlika između plavuše i kokoške? • Kokoška zna na čijim jajima sedi.
#3069 od 10.10.2017 : Mujo i Haso
Pričaju Mujo i Haso, pa kaže Mujo Hasi: • Haso, da znaš kako su mene jurile žene kad sam bio mlađi? • A što te više ne jure? • Pa, više im ne kradem tašne.
#1340 od 26.02.2015 : Svaštara
Nađu časne sestre zanemoglog stranca ispred manastira i unesu ga unutra. Sutradan jedna ode da ga obiđe, kad on leži go. Pita ga ona šta mu je to između nogu. • Drvo života, - reče on, - uzmeš ga u ruke, masiraš i videćes kako raste. Kad drvo poraste, on joj reče da sedne na njega i da skakuće. Kad se to završi ... ode časna sestra i sve ispriča drugoj. • Ala, laže, - veli ova druga, - meni je rekao da je frula, ... duvala sam dva sata, ali nikako da zasvira!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo