pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Znaš da je Fata gadljiva

#2729 od 18.08.2016 : Mujo i Haso
Mokre Mujo i Haso. Mujo to radi normalno, pravolinijski, a Haso kao iz tuša: • Kako to pišaš, bolan? - upita Mujo. • Ma, znaš da je Fata gadljiva, pa ga vazda nabije na viljušku - odgovori Haso.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1665 od 25.04.2015 : Međunarodni
Hvalio se Amerikanac Bosancu kako ima ranč koji je toliko veliki da ne može tri dana da ga obiđe autom. • Imao sam i ja taki auto, pa sam ga prodao - odgovori Bosanac.
#249 od 28.05.2013 : Pitalice
Šta je zajedničko za Mileta Kitića i Novaka Đokovića? • Prezime.
#1826 od 30.06.2015 : Crni humor
Šta se digne muškarcu kada padne sa osmog sprata? • Spomenik.
#2465 od 19.03.2016 : Svaštara
Idu dve šibice ulicom, vide lizalicu i kažu: • Vidi glavonju.
#544 od 06.11.2014 : Crnogorci
Dođe Crnogorac u kafić i sedne. Prilazi mu konobarica i pita ga šta će da popije. Naruči on kafu. • A kakvu kafu želite? – upita ga konobarica. Kaže on: • Vako jaku kâ što sam ja, a tako slatku kâ što si ti! Donese ona kafu, Crnogorac srkne, pa kaže: • E, đevojko, grdna, a da se ti nijesi malko precijenila?
#2632 od 18.06.2016 : Perica
Pita učiteljica Pericu: • Perice, kad je umro Vuk Karadžić? • Ju naopako, ja ne znam ni da je bolovao!
#942 od 23.12.2014 : Perica
Učiteljica postavlja đacima trik pitanje: • Ako od Niša do Beograda ima 80 km, a od Sombora do Beograda 100 km, koliko onda ja imam godina?! Javlja se odmah Perica i odgovara: • 44 godine. • Tačno - kaže učiteljica - a kako si izračunao?! • Lako, ja imam kod kuće polu ludog brata a on ima 22 godine!
#405 od 08.12.2013 : Kompjuteraši
Kako se pozdravljaju naci-hakeri? • Zip-Fajl!
#2992 od 10.03.2017 : Pitalice
U čemu je razlika između tašte i tumora? • Pa, tumor nekad može da bude i dobroćudan!
#1223 od 04.02.2015 : Doktori
• Zdravo kolega! - pozdravlja prostitutka ginekologa koja ulazi u ordinaciju. • Kako 'kolega'? Nismo mi nikakve kolege! - uvređeno će on. • Pa na istoj stvari zarađujemo novac, zar ne?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo