dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Što je sigurno, sigurno je

#331 od 19.08.2013 : Mujo i Haso
Spavao Mujo kod Hase i Fate ali pošto nije imao gde, morao je da spava zajedno sa njima u istom krevetu. Ujutro za doručkom, kad je Fata otišla na posao, kaže Mujo Hasi: • Haso, ti si moj prijatelj, pa ti moram reći da me tvoja žena čitavu noć držala za onu stvar. Na to će Haso: • Ma nije Fata nego ja, što je sigurno - sigurno je!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3224 od 03.04.2018 : Plavuše
Kako je najlakše potopiti podmornicu punu plavuša? • Dovoljno je pokucati na vrata.
#1768 od 11.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Depresija u Srbiji je kada se više ne radujete ni tuđoj nesreći.
#3345 od 22.08.2019 : Svaštara
Direktor kaže sekretarici: • Jeco, vidim da si dala otkaz? • Da, dala sam. • Zar misliš da će ti biti bolje u novoj firmi? • Pa, sad, ... ne znam da li će biti bolje, ali sigurna sam da će biti češće - odgovori sekretarica!
#2350 od 11.01.2016 : Svaštara
Razgovaraju kondom i tampon: • Zbog tebe svakog meseca nemam posla po sedam dana - kaže kondom. • Nije to ništa, kad god ti pogrešiš, ja nemam posla po devet meseci - ljutito mu odgovori tampon.
#1472 od 21.03.2015 : Mujo i Haso
• Huso! • Šta je, Mujo? • Jesi čuo novost? • Jok! Šta se desilo? • Pa, Fata na samrti. • Joj, moram hitno do nje! • Što? Jel’ da se oprostiš? • Ma, jok! Nego mi je još davno rekla da sam ja poslednji kome bi dala.
#79 od 13.03.2013 : Zemunci
Ulazi Zamunac kod svog oca u kancelariju, pa onako sa vrata vikne: • Ćale, pomagaj, imam problem u seksu! • Kakav? - začudi se otac. • Sad' ćeš videti! Sin otvori vrata kancelarije i pozove svoju devojku da uđe unutra. Skinu se oni i kresnu se na očevom radnom stolu, pa uz radijator, pa treći put uz vrata. Posle toga oboje zapale po cigaretu, a otac će: • Sine, ja tu ne vidim nikakav seksualni problem. • Kako ne vidiš? Pa, jebote, nemam gajbu!
#3245 od 24.04.2018 : Pitalice
Zašto svatovi trube kada su u koloni: • Da svi vide budalu koja se ženi!
#2150 od 04.11.2015 : Svaštara
Po izlasku iz zatvora sretnu se dva kriminalca: • Gde si, šta radiš? • Trenutno radim kao poštar. • A koliko dugo nameravaš da ostaneš poštar? • Dok ne stignu prve penzije.
#2181 od 16.11.2015 : Svaštara
Priča dvadesetogodisnja unuka nani: • E moja nano, sinoć sam došla kući taksijem i tek kad sam došla pred kuću setih se da nemam ni dinara u džepu! • Pa kako si mu platila? - znatizeljno upita nana. • Pa morala sam u naturi, nano moja mila. Sva ta priča napali nanu tako da ti ona u istom času ode u centar i sede u prvi slobodni taksi, ugleda maldog i lepog taksistu, zaboravi sav proces vožnje, nemanja novca ... • Dokle nano? - upita je taksista. • Do jaja sine, do jaja.
#2242 od 27.11.2015 : Pitalice
Šta dobijete kada ukrstite muvu i slona? • Nobelovu nagradu.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo