dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Koje druge Haso?

#523 od 03.11.2014 : Mujo i Haso
• Mujo jarane moj. Koje žene više voliš, one koje mnogo pričaju, ili one druge? • Ma koje druge, Haso?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#651 od 15.11.2014 : Babe
Baba u autobusu i želi da sedne, pa se obraća jednom mladiću: • Ustani sine da baba smesti kosti. A vozač će na to: • Nemoj da ti Kosta jebe mater.
#157 od 16.03.2013 : Plavuše
Plavuša na bazenu, krenula u školu plivanja pa pita instruktora: • Hoću li stvarno potonuti ako izvadite prst?
#2864 od 30.11.2016 : Perica
Učiteljica pita decu: • Deco, znate li šta je to otrov za miševe? A, Perica će ladno: • To ti je učiteljice, mačka u prahu!
#660 od 15.11.2014 : Perica
Pita Perica tatu: • Tata, ima li konj ženu? • Ima sine, zove se kobila ... • A ima li konj dete? • Ima sine, zove se ždrebe ... • A ima li ždrebe ženu? • Nema sine, samo se konji žene.
#2674 od 15.07.2016 : Bračni
Gleda muž ženu i kaže: • Idi uzmi toalet papir i briši se između sisa! Žena ga u čudu pogleda ... • Šta me gledaš? Možda će ti i sise porasti kao i guzica!
#741 od 30.11.2014 : Mujo i Haso
Otišao Muja u apoteku i traži dve viagre. Apotekar: • Šta će vam dve, dovoljna je jedna. Muja: • Trebaju mi baš dve! • Nije potrebno uzeti dve, dovoljna je jedna. • Ali meni trebaju dve! • Pa dobro, što će vam dve? • Dolaze mi dve devojke, na romantičnu večeru, posle ćemo se malo maziti i na kraju ćemo imati žestoki i dugi seks, tako da mi trebaju dve viagre da mogu da ih zadovoljim. Apotekar mu proda dve viagre. Sutradan opet Mujo dolazi u apoteku i trlja ruke. Apotekar: • Dobar dan, kako vam mogu danas pomoći? Muja: • Dajte mi brzo neki melem za ruke! • Zašto, što se dogodilo? • Ma ni jedna nije došla!
#419 od 16.02.2014 : Mujo i Haso
Pitali Fatu: • Fato, koju ti kontracepciju koristiš? • Kantu - odgovori Fata. • Kakvu kantu bona Fato, nije to kontracepcija? • Jes' ba bogami ... znaš ti mog Muju, da je nako malešan, pa se mora popeti na kantu kad me jebe ... kad ja njega vidim da zakovrne očima, ja šutnem kantu!
#2362 od 16.01.2016 : Crnogorci
Pričaju dva starija Crnogorca: • Kako ti je u penziji? • Ma, bez veze, ... isto radim, a manja plata.
#2355 od 15.01.2016 : Bračni
Jutro je, 7 sati. Muž dolazi kući i nalazi uznemirenu suprugu u hodniku. Ona: • Nešto si okasnio, Supermane? • Mogu da ti objasnim. Draga, žao mi je, ali bio sam sa klijentima ... • ... i onda si cele noć do 7 sati raspravljao sa njima krive Drine, je l' da, Supermane? • Ma, pusti me da izgovorim. Uspeo sam da dobijem novog klijenta za firmu, odveo sam ga na finu večeru ... • ... i to do 7 sati ujutro? Supermane, pa koliko me glupom smatraš? • Ma priznajem, išli smo posle u noćni bar nešto da popijemo, tamo smo bili do 3 ... • ... da, da, Supermane, do 3. A šta je bilo do 7 sati? Reci, Supermane? • Paaa, otišli smo u plesni klub, ali ja sam samo gledao, bilo je dosadno. • Sve OK, Supermane, samo si gledao i čekao. U šta još treba da poverujem? • Pusti me da izgovorim i slušaj. Ma, ... zašto me stalno zoveš Supermane? • Samo Superman nosi gaće preko pantalona.
#788 od 05.12.2014 : Zemunci
Rešava Zemunac ukrštene reči: Luka u Španiji, 7 slova? • Bojović.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo