pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Jesmo li prešli granicu?

#1711 od 28.05.2015 : Mujo i Haso
Zaustavi policajac automobil, a u njemu Mujo, Fata i njen otac Bajro. Policajac se nagne kroz prozor i kaže: • Čestitam! Vi ste milionti vozač koji je prošao ovom ulicom poštujući propise i zato Vas nagrađujemo sa 10.000 eur! Mujo će na to sa olakšanjem: • Uf, dobro je, ... Ja sam već mislio da ste me zaustavili jer nemam vozačku. Fata se uključi u razgovor pa reče policajcu: • Ma joooj, ne slušajte Muju gospon policajac, svašta Mujo priča kad je pijan. A Bajro se javi sa zadnjeg sedišta: • E rekao sam vam ja, mamu vam jebem, da sa ukradenim autom nećemo daleko stići! A onda se začu glas iz gepeka: • Jesmo li prešli granicu?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3267 od 16.05.2018 : Pitalice
Zašto piješ Sinalko? • Jer je iste boje kao moji zubi!
#3233 od 12.04.2018 : Bračni
Advokat upitno pogleda čoveka koji mu je rekao da hoće da se razvede od žene: • Zašto hoćete da se razvedete? • Zato što me je nazvala kretenom. • To nije dovoljan razlog za razvod. Ne mogu da prihvatim vaš slučaj. Čovek se, međutim, ne obeshrabri, već ode drugom advokatu i njemu ponovi istu priču. Ali, i taj odbije da prihvati slučaj smatrajući da reč kreten, iako zvuči kao teška uvreda, nije dovoljan razlog za razvod. Čovek se ni tada ne obeshrabri nego se nađe i u trećoj, pa i u četvrtoj advokatskoj kancelariji. • I ja, isto, mislim da reč kreten nije dovoljan razlog za razvod - reče mu i četvrti advokat - ali da čujemo priču do kraja ... • Evo šta je bilo. Pre neki dan vraćam se ja kući, otvaram vrata, ulazim u spavaću sobu i zamislite šta vidim: na sofi leži moja zena, a kraj nje nepoznat čovek, potpuno goli, ... ja zaprepašćen: Karolina - viknem - šta to radiš?! A ona meni na to mirno: Zar ne vidiš, kretenu?
#1238 od 07.02.2015 : Chuck Norris
Chuck Norris je uspeo da udari Kiklopa među oči.
#2121 od 23.10.2015 : Svaštara
• Vidi, Vesna je tvoje godište, već se udaje, a ti ne znaš ni pasulj da skuvaš? • Ma, ne zna ni ona, ali joj je pukao kondom!
#829 od 10.12.2014 : Plavuše
Razgovaraju crnka, brineta i plavuša. Kaže crnka: • Ja sam svojoj ćerki našla cigaretu ispod jastuka, čini mi se da puši. Na to će brineta: • A ja svojoj špric, bojim se da se drogira. Tek će plavuša: • Ja sam svojoj našla kondom ispod jastuka, sve ove godine nisam znala da je muško!
#31 od 11.03.2013 : Svaštara
Novi padeži kod Srba: • Koruptiv. Kome? Koliko? • Rokativ. Koga? Čime?
#2694 od 27.07.2016 : Aforizmi i grafiti
Nekada si sa ženskim gaćama mogao i auto da opereš, a danas ne možeš ni naočare da obrišeš!
#2932 od 22.01.2017 : Cigani
Pita direktor spremačicu Ciganku: • Mileva, zašto si stalno umorna na poslu? • Ne razumeš ti to gospodin direktor ... • Rukovodim firmom od preko 5000 zaposlenih. Objasni mi, razumeću. • Dođem kući svaki dan u 8 sati uveče sa posla i dok spremim večeru već je 10 sati. Tada moj Mika navali na seks, eto 12 sati. Onda navali njegov brat i evo 2 sata. Ondak pijan iz kafane dođe Mikin tatko, i on jebava do 5 ujutru. Zato sam umorna. • Stvarno mnogo seksa ..., razumem ! • Kažem ja da nećeš razumeš, gospodin direktor. Nije mlogo seks, nego malo spavam!
#1736 od 03.06.2015 : Babe
Devojka baca kondom u kontejner, a baba je gleda. Devojka će: • Šta je, šta bleneš?! Zar se nikad nisi jebala? Baba će na to: • Ma jesam, al' mu nikad nisam oderala kožuru!
#310 od 27.06.2013 : Lala i Sosa
Kaže Sosa Lali: • Ajde da ti zadam jednu zagonetku, pa ako pogodiš, vodićemo ljubav, a ako ne pogodiš, nećemo. • Ajde - kaže Lala. • Šta je to: crno je, ima četiri noge i rep, lovi miševe i vrapce, mjauče i pije mleko? - pita Sosa. • To je, Soso, krokodil - kaže Lala. • Ta ti, Lalo, uvek pogodiš.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo