pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Gde su dlačice?

#1652 od 23.04.2015 : Mujo i Haso
Dođe Haso kući i gurne ruku ispod Fatine suknje, pa je upita: • Je li, Fato, gde su dlačice? Fata ćuti. Opet će Haso: • Je li, bre, Fato, gde su dlačice?! Na to će Fata: • Je li, Haso, jesi li ti došao da jebeš ili da štrikaš?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#601 od 11.11.2014 : Političari
Vozili se Tadić i Mesić vozom. Pored Mesića stoji neka velika džukela. Pita Tadić: • Što si poveo tu svinju sa sobom? Mesić odgovara: • To nije svinja to je moj pas Džeki. Kad će Tadić: • Ćuti Mesiću, pričam sa Džekijem.
#2509 od 27.03.2016 : Piroćanci
Ženi Piroćanac sina i dolazi mu rođeni brat na svadbu. Poneo belu kovertu i u njoj na ceduljici piše: • Dođem ti 100 evra. Posle par godina njegov brat ženi sina. Sad ovaj isto poneo belu kovertu i na ceduljici napisao: • Sad smo kvit.
#1968 od 09.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Ostavila me žena iz verskih razloga, ... verovala je da imam pare.
#2173 od 14.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Šofer, kada ga ostavi žena, samo ubaci u drugu i nastavi dalje.
#828 od 10.12.2014 : Pitalice
Ko je rođen kâ soko, a živi kâ kokoška? • Crnogorac na Petlovom brdu.
#3364 od 23.11.2019 : Aforizmi i grafiti
Muškarci bi manje lagali, kada bi žene manje pitale!
#1724 od 31.05.2015 : Svaštara
Pita majka sina: • Je li sine, bitango jedna, kad misliš da se ženiš, pogledaj koliko ti je godina, šta čekaš više? • Kevo, nisam još našao pravu! • Nađi krivu, pa je ispravljaj, pizda ti materina!
#3430 od 24.08.2026 : Crnogorci
Pita psihijatar Crnogorca da opiše sebe u dve reči: • Lenj. • Ali to je samo jedna reč ... • Pa o tome ti pričam!
#15 od 11.03.2013 : Crni humor
Majkl Džekson prisustvuje porođaju svoje žene, i tako, porađa se ona i na kraju rodi sina. Majkl sve to gleda malo zabrinuto i upita doktora: • Doktore, do kada moramo da se suzdržavamo od seksa? Doktor odgovara: • Pa pobogu Majkl, sačekaj bar da mali prohoda!
#1449 od 16.03.2015 : Svaštara
SMS prepiska: • Ćao ja sam Aleksandar, sviđaš mi se, pa ono, možda i ja tebi? • Videla sam i ja tebe, nisi moj nivo. Ćao. • Ne brini, spustiću se ja na tvoj nivo.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo