dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Gde ode ona budala?

#105 od 15.03.2013 : Mujo i Haso
Šiša Mujo na Baščaršiji mušteriju, a Haso proviri, pa pita: • Jel' gazda Mujo, kad bi me mog'o ošišat'? • Za dva sahata, neb' moglo prije. • Hajd' uzdravlje! I nema Hase dva dana, a onda opet ista priča ... • Za sahat i po dođi - veli mu Mujo. Opet ga nema koji dan, pa kad dođe ponovo će: • Kad bi moglo? • Za sahat. - odgovori Mujo. Ode Haso, a Mujo zovne šegrta: • Kemo, sine, deder vidi kud ide ova budala, kad se ni jednom ne vrati na šišanje. Ode Kemo i vrati se, a sve se smijulji ... • Đe ode, Alaha ti, ona budala? • Kod gazdarice, gazda.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#677 od 18.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Psiholozi tvrde da je za dobro raspoloženje potrebno zagrliti osam ljudi, ... ili mlatnuti jednog ...
#2693 od 26.07.2016 : Perica
Kaze Perica tati: • Tata, danas kada je učiteljica u školi postavila pitanje jedini sam ja digao ruku! • Koje je pitanje bilo? • Ko je razbio prozor!
#952 od 24.12.2014 : Mujo i Haso
Gledaju Mujo i Haso ovce na livadi i kaže Mujo da ima tačno 1242 ovce. Haso ne veruje, dođe do pastira i pita ga koliko ima ovaca, a ovaj mu potvrdi: • 1242. I tako nakon pola sata na drugoj livadi Mujo opet pogodi broj ovaca i napokon ga pita Haso: • Jel, Mujo, kako ti tako brzo izbrojiš te ovce? • Moj Haso, ništa lakše, izbrojiš sve noge i podeliš sa čet'ri!
#1634 od 19.04.2015 : Policajci
Leži pijanac pored puta i nailazi policajac: • Što ležiš tu? • Ma, nešto sam izgubio. • Šta si izgubio? • Ravnotežu!
#2593 od 26.05.2016 : Mujo i Haso
Pita Mujo Hasu: • Haso šta bi ti uradio kad bi se desio smak sveta? Haso odgovori: • Ja imam vizu, pa pravac Nemačka!
#2677 od 17.07.2016 : Aforizmi i grafiti
Moj dragi ima najveći ... minus na tekućem računu!
#2650 od 28.06.2016 : Mujo i Haso
Kuka Mujo Hasi: • 'Bem ti moj ljubavni život, na prste desne ruke mi stanu sve moje ljubavi ... Haso ga upita: • Znači, ukupno si imao samo pet ljubavi u životu? • Tri, nekad sam radio na strugari ...
#270 od 09.06.2013 : Životinje
Zaljubili se koza i puž, pa kaže koza pužu: • Ja bih se udala za tebe! A puž će na to ljutito: • Priznaj, kurvo, to je zbog kuće!
#1257 od 11.02.2015 : Aforizmi i grafiti
U alkoholu sigurno ima ženskih hormona, jer ja kad popijem odmah počnem da pričam gluposti, a ni auto ne umem da vozim.
#1233 od 06.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Ja ne znam kako se mačka snalazi sa devet života? Meni je i ovaj jedan dokurčio.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo