dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Vicevi koje je postavio/la lisica

Moja Knjižara Online
#349 od 19.08.2013 : Svaštara
Šta rade Rusi u Crnoj Gori? • Peru rublje.
#348 od 19.08.2013 : Perica
Kaže Perica mami: • Zašto si mi donela sir sa rupicama kad znaš da ga ne volim?! A mama će na to: • Pa ti pojedi sir, a rupice ostavi!
#347 od 19.08.2013 : Crni humor
Razgovaraju muž i žena: • Dragi, šta to radiš? • Pravim ti stolicu. • I kada će biti gotova? • Evo, samo da ugradim utikač.
#346 od 19.08.2013 : Oglasi
Tražim devojku s automobilom radi ozbiljne veze. Obavezno poslati fotografiju automobila.
#345 od 19.08.2013 : Perica
Kaže učiteljica: • Perice, kaži jednu prostu rečenicu. • Jovica jede govna! • To je nepristojno. Treba da kažeš prostu, a ne prostačku rečenicu! • Je l' može ovako: Jovica jede pitu? • Odlično. A sad kaži zašto je ova rečenica prosta? • Zato što je pita od govana!
Mali kuhinjski aparati
#344 od 19.08.2013 : Crnogorci
Crnogorac jede nekakvo pecivo u pekari i nađe dlaku. Priđe prodavačici i upita: • A, đevojko, sa čim je ovo pecivo? • Sa jajima, kaže ona. • E pa, drugi put obrijte jaja.
#343 od 19.08.2013 : Perica
Pita Perica majku: • Mama, da li sam ja lep i dobar? • Naravno, sine. Prava si ikona. • Kako to, kao ikona? • Kad te vide, svi se krste!
#342 od 19.08.2013 : Policajci
Zaustavi policajac vozilo i kaže vozaču: • Pijan si. • Nisam. - odgovori čovek. Policajac kaže: • Crvene su ti oči. A vozač će: • Pa, ako ćemo da se vređamo, i tebi su klempave uši.
#341 od 19.08.2013 : Aforizmi i grafiti
Ako Bog da zdravlja, uzimam bolovaje!
#340 od 19.08.2013 : Oglasi
Kupujem jahtu sa kompletnom opremom i kamerama. Šifra: Severina.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo