dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da bude okruglo

#2049 od 18.09.2015 : Kompjuteraši
Traži programer pozajmicu od kolege: • Ajde, majke ti, pozajmi mi 1000 dinara do sutra. A ovaj će: • Evo ti 1024 dinara, da bude okruglo.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#404 od 08.12.2013 : Kompjuteraši
Šta piju programeri kada ih savlada grip? • C++ vitamin.
#1540 od 03.04.2015 : Svaštara
Devojka: • Da li bi me čuvao kao bateriju na 5% ? Momak: • Jok, ja bi te odma napunio!
#1606 od 15.04.2015 : Mujo i Haso
Mujo i Haso došli u policiju da izvade novu ličnu kartu. Kako su obojica nepismeni, rekli su im da se potpišu kažiprstom. Mujo se potpisa kažiprstom, a Haso stavi palac. • Bolan, to nije kažiprst - kažu mu u policiji. • Ali ja se zovem različito od Hase! - odgovori Mujo.
#2705 od 03.08.2016 : Policajci
Poveo Milojko kravu na pijacu da je proda. Kada je prolazio pored policije oni ga zaustave i počnu da zajebavaju: • Milojko, gde si krenuo sa ženom? Na to im Milojko odgovori: • Vodim je kod sudije da joj dam razvod braka jer me varala sa policajcima!
#2881 od 14.12.2016 : Mujo i Haso
Negde u Bosni, u nekoj školi, učiteljica kaže đacima: • Deco, sutra ćete imati nenajavljeni test iz matematike!
#1827 od 30.06.2015 : Svaštara
Idu dve dlake ulicom. Jednu pregazi auto, a druga kaže: • Uh, za dlaku.
#350 od 19.08.2013 : Mujo i Haso
Budi se Mujo nakon opercije i na pitanje lekara kako se oseća odgovara: • Pa dobro, samo ne osećam noge. • E, morali smo da ih operemo.
#2971 od 19.02.2017 : Bračni
Majčina komparacija: • Loš • Gori • Najgori • Isti otac ...
#1100 od 14.01.2015 : Perica
Na kraju školske godine pita majka Pericu: • Perice, kako je bilo danas, poslednjeg dana školske godine? • Osećao sam se kao general. • Kako to, kao general? • Stajao sam mirno i posmatrao svoje jedinice.
#3066 od 26.09.2017 : Bračni
• Pa dobro Rado, da li je moguće da si toliko gluva? • Ma ko glup bre, kretenu?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo