dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Želite li da mu prodate papuče?

#476 od 16.09.2014 : Doktori
Doktor ulazi u bolničku sobu i kaže pacijentu: • Imam za vas jednu dobru i jednu lošu vest. • Dajte prvo lošu. • Moraćemo da Vam amputiramo oba stopala. • Uf, a koja je dobra vest? • Pacijent iz susedne sobe pita želite li da mu prodate papuče?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2356 od 16.01.2016 : Plavuše
Plavuša radi u restoranu kao konobarica. Zazvoni telefon: • Hteo bih za večeras da naručim sto za osam osoba. Plavuša će na to: • Opet vi! Već sam vam pet puta rekla da ne prodajemo namještaj!
#1794 od 18.06.2015 : Piroćanci
Uđe Piroćanac u frizerski salon i pita: • Majstore, pošto šišanje? • Sto dinara. • A brijanje? • Pedeset. • Obrij mi glavu.
#1312 od 21.02.2015 : Lala i Sosa
Otišli Lala i Sosa u Novi Sad na Sajam poljoprivrede. Na jednom štandu prezentator predstavlja bika i kaže: • Ovaj bik može da se pari sa kravom jedanput dnevno. Komentariše Sosa: • Aha! Je l' čuješ ti ovo, moj Lalo? Lala ćuti. Na drugom štandu za bika kažu: • Ovaj bik može da se pari sa kravom na svakih sat vremena. Komentariše Sosa: • Aha! Je l' čuješ, Lalo, šta muški vragolani rade? Lala ćuti. Na trećem štandu, kažu: • Ovaj bik može da se pari sa kravom tri puta u toku jednog sata! Komentariše Sosa: • Aha! Je l' čuješ tek ovo, Lalo? Lala, znatiželjan, pita prezentatora: • Izvini, je l' svi ti bikovi to uvek rade sa istom kravom? Prezentator, zgrožen ovim naivnim pitanjem, odgovori: • Taman posla! To se uvek radi sa drugom kravom. Na to se Lala okrene svojoj Sosi i kaže: • Aha! Je l' čuješ, moja Soso?
#1862 od 07.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Probudi se puna energije, spavaj sa električarom.
#2333 od 04.01.2016 : Mujo i Haso
Haso: • Mujo, jebo mater, odreza mi mašina prst! • Kako bolan, odreza? • 'Vako, ... uhhh, jebo mater, ode još jedan!
#878 od 17.12.2014 : Studenti
Žali se student cimeru: • Poslao sam ocu telegram da mi hitno pošalje novac jer sam na ulici. • I šta je odgovorio? • Sine, čuvaj se automobila!
#542 od 06.11.2014 : Mujo i Haso
Vratio se Mujo iz Francuske. Fata ga pita: • Kakve su tamo žene? • Znaš Fato, tamo ima dve vrste žena. • Kako dve? • Lepo – Mona i Monika. Mona ima malu onu stvar, a Monika veliku. • A Mujo, u koju vrstu ja spadam? – pita Fata. • E, ti si Fato, harmonika!
#2862 od 28.11.2016 : Pitalice
Zašto Deda Mraz nosi lenjir? • Meri Krismas.
#1438 od 14.03.2015 : Svaštara
Sveže udata trudnica na ultrazvuku ... Ginekolog kaže: • Gospođo, pa Vi nosite blizance! • Vidi, vidi, ... i od kuma se primilo.
#1243 od 08.02.2015 : Životinje
Pita mala zmija mamu zmiju: • Mama, jesmo mi otrovne zmije? • Jesmo! • A jesmo li jako otrovne? • Jesmo, jako smo otrovne! • Au, a ja se ugrizla za jezik!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo