dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Svako je izbacio status

#3124 od 18.11.2017 : Crnogorci
Zašto nema podgoričana u grad? • Zato što je svako izbacio status da je u Sutomore il` u Budvu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3037 od 18.07.2017 : Crnogorci
Crnogorac muva devojku: • Radiš li, mala? • Radim ... • O'š li da ti sredim trudničko?
#1925 od 23.07.2015 : Cigani
Kako Ciga prodaje posteljinu na buvljaku? • Navali narode, jeftinooo, ... legne dvoje - ustane troje.
#500 od 19.10.2014 : Mujo i Haso
Otišao Mujo u zoološki vrt, šeta on vrtom i redom gleda životinje, pa stane ispred kaveza sa majmunima u kojem jedan majmun drži dve banane u rukama. Mujo ga gleda, gleda, pa ga upita: • Daš bananu? Majmun ga pogleda ispod oka i kaže: • Dam ti obe ako mi kažeš kako si izašao!
#257 od 08.06.2013 : Mujo i Haso
U Nemačkoj u restoranu hvali se Mujo Hasi kako dobro zna nemački i naručuje: • Jednu supenzi, jednu šniclenzi i jednu salatenzi. Konobar mu donese šta je tražio, a mujo će ponovo Hasi: • Vidiš kako je lak nemački jezik. Konobar mu odbrusi: • Jeo bi ti govnenzi da ti nisam ja iz Tuzle!
#392 od 07.12.2013 : Plavuše
Stoje dve plavuše na mostu i prepiru se: • Jao, što je ova Sava lepa ... • Ma koja Sava, to ti je Dunav. • Ma nije Dunav nego Sava. • Šta ti meni pričaš kad ja znam da je to Dunav. Naljuti se prva, skine odeću i skoči sa mosta. Posle pola sata, vrati se na most sva izlomljena. • I šta je bilo? Dunav ili Sava? • Ma pusti me, nije ni jedna ni druga. Ovo nije most nego nadvožnjak u ulici Dimitrija Tucovića.
#2824 od 29.10.2016 : Perica
Vraćali se Perica i Jovica uveče iz škole dok je padala kiša. Jovica, pošto su već stigli do njegove kuće, reče Perici: • Prespavaj kod mene da ne kisneš do kuće! • Hoću, sačekaj samo malo! Ode Perica i vraća se sav mokar posle pola sata, Jovica ga pita: • Pa, gde si bio? • Išao sam kući po pidžamu!
#2013 od 24.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Ko radi ne boji se da će mu gazda biti gladan.
#2912 od 07.01.2017 : Lala i Sosa
Priča Mujo sa Hasom: • Joj, bolan, ponovo mi se ide u Australiju! • A kad si ti to bio u Australiji? • Ma nisam, nego mi se i jučer išlo!
#1035 od 06.01.2015 : Životinje
Pitali zeku koja mu je omiljena igra: • Šah – odgovori on. • Zašto šah? • To je jedina igra u kojoj mogu da pojedem lovca.
#2670 od 11.07.2016 : Pitalice
Zašto Cezar nosi sandale? • Pa, Juli je ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo