dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Znaš kakva muda ti trebaju

#1455 od 17.03.2015 : Crni humor
Šetao neki čovek pored reke i naiđe na nekog tipa koji stoji na ogradi mosta. • Šta to radiš, čoveče? - upita on. • Hoću da skočim sa mosta i ubijem se, - odgovori ovaj. • Zašto bre? - zabrinuto će prvi. • U ratu mi geler otkinuo muda i sad država nema para da mi plati operaciju - skrušeno će ovaj. Produži čovek svoju šetnju, a kada se pred veče vraćao kući vidi da onaj čovek još stoji na istom mestu. • Šta je bilo, ne skačes? • Eee, znaš li kakva ti muda trebaju da bi skočio odavde ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3216 od 26.03.2018 : Svaštara
Vozila se žena taksijem, ali nije imala dovoljno novca da plati vožnju: • Majstore, mogu li da ti platim ovim? - podiže žena suknju i pokaza onu stvar taksisti. Gleda taksista, gleda, pa odgovara: • Uh, pa nije valjda da nemaš ništa sitnije?
#562 od 08.11.2014 : Političari
Slika prva: Vozi se Tito vozom, odjednom voz stane a Tito izađe i pita mašinovođu: • Zašto je voz stao? • Druže Tito, nema više pruge! • Brzo zovite omladince i neka izgrade prugu! Slika druga: Vozi se Ante Marković vozom, odjednom voz stane a Ante Marković izađe i pita mašinovođu: • Zašto je voz stao? • Nema više pruge! • Brzo, skidajte prugu kojom smo prošli i postavljajte je napred! Slika treća: Vozi se Velja Ilić vozom, odjednom voz stane a Velja Ilić izađe i pita mašinovođu: • Zašto je voz stao? • Veljo, nema više pruge! • Ljuljajte voz, neka izgleda kao da se vozimo!
#1440 od 14.03.2015 : Svaštara
• Dokle ćete? • Eee, moj taksisto, .. i ja sam bih voleo da znam gde je moj život krenuo ... voleo bih da znam pravac u ovom lavirintu života ... • Do mosta znači, ...?
#449 od 18.06.2014 : Svaštara
• Mićo, otkud ove ženske gaće u džepu tvog sakoa? • Dao mi komšija, juče si ih zaboravila kod njega.
#2496 od 27.03.2016 : Cigani
Kako Ciga organizuje orgije? • Mirno u krugu porodice!
#2798 od 09.10.2016 : Cigani
Mile stavio status na FB: • Kupio sam nov bicikl! Ciga komentariše: • Kradem!
#443 od 18.06.2014 : Doktori
Došao pacijent kod doktora i pita: • Imate li nešto protiv kašlja doktore? A doktor mu odgovara: • Ne, nemam ništa protiv. Slobodno kašljite.
#1849 od 04.07.2015 : Crnogorci
Koja je razlika između Crnogorca i Lesija? • Lesi se uvek vraća kući, a Crnogorac kada dođe u Beograd - nikad više.
#2179 od 16.11.2015 : Zemunci
Šta Zemunski studenti najčešće polažu? • Kauciju!
#2505 od 27.03.2016 : Plavuše
Sede dve plavuše, sponzoruše u kafiću. Prilazi konobar: • Šta ćete popiti? One: • Ko šalje?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo