pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

To je hemičar

#488 od 19.09.2014 : Crni humor
Vlasnik izdaje stan i u kuhinji priča sa novim stanarom: • Prilično je flekav zid - konstatuje novi stanar. • Da, prethodni stanar je bio hemičar. • Znači, ovo su hemikalije ... • Ne, to je hemičar.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1222 od 04.02.2015 : Mujo i Haso
Piše Mujo Hasi, koji je otišao u Nemačku: • Bolan Haso, pišem ti pismo u tri tačke: Prva tačka: Celo selo spava sa tvojom Fatom. Druga tačka: I ja sam spavao sa njom. Treća tačka: Šta kažeš na drugu tačku? Odgovara Haso: • Bolan Mujo, odgovaram ti u tri tačke: Prva tačka: Selo nije veliko. Druga tačka: Fata ima sidu. Treća tačka: Šta ti kažeš na drugu tačku?
#3136 od 30.11.2017 : Aforizmi i grafiti
Za razliku od pedijatara, pedofili zaista vole decu!
#2834 od 05.11.2016 : Bračni
Veterinar zove Milorada telefonom: • Vaša Milunka je ovde sa mačkom i želi da je uspavam, slažete li se sa time? • Naravno, a mačku pustite slobodno, zna ona sama da se vrati kući!
#1460 od 18.03.2015 : Bračni
• Kako si uspela pola plate da potrošiš za dva sata? • Ponesi pare, ... pokazaću ti.
#894 od 18.12.2014 : Svaštara
Žena se vratila iz šopinga i zatekla muža u krevetu sa ljupkom mladom ženom. Upravo kada se spremala da osuje paljbu po njemu, on joj reče: • Možda Te zanima, kako je uopšte došlo do toga? Vozeći se autoputom ka kući, ugledao sam mladu devojku, koja je izgledala umorna i zamazana. Dovezao sam je kući i dao nešto da pojede, tačnije juneći odrezak, koji si Ti zaboravila u frižideru. Pošto je bila bosonoga, dao sam joj one cipele, koje si Ti odbacila, jer su izašle iz mode. Bilo joj je hladno, pa sam joj dao Tvoju jaknu, što sam Ti kupio za rođendan, ali koju Ti nisi nosila zbog boje. Pantalone su joj bile poderane, pa sam joj dao Tvoje, znaš one farmerke, koje su Tebi bile male, ali njoj su perfektno stajale. Kad je odlazila, upitala me: • Da li ima još nesto, što Vaša žena više ne upotrebljava?!
#3318 od 03.03.2019 : Cigani
Kaže mali Ciga ocu: • Tata, treba mi sto dinara. Na to će tata Ciga: • Treba ti, sine, treba ti ...
#3052 od 11.08.2017 : Policajci
Našli pandura mrtvog u Morači i sutradan mu nađu listić u džepu na kojem piše: • Skokni preko Morače po burek.
#198 od 20.03.2013 : Životinje
Idu slon i slonica i drže se za surle, u jednom momentu, ona ga pogleda i pita: • Da li me stvarno voliš ili me samo vučeš za nos?
#1093 od 14.01.2015 : Cigani
Ulazi Ciga muzičar u autobus i spazi ženu kako plače: • Šta je bilo, gospođa? Mogu li nešto da vi sviram, da ve razveselim? - pita on. • Pa eto, moj sinovac Milan se utopio u Drini ... • Dobro gospođa, evo ovako: Moj Milane, gurnem ti ga strini, kog si kurca tražio po Drini ...
#1680 od 28.04.2015 : Mujo i Haso
Učio Mujo Hasu zavodničkom pogledu i sad izašli da testiraju. Priđe Haso Fati, pogleda je svojim zavodničkim pogledom, a ona kaže: • Toalet je tamo levo, idi, nemoj da trpiš.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo