pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Riba ili kučka

#3116 od 12.11.2017 : Aforizmi i grafiti
Žena može biti mačka, riba ili kučka, sve zavisi da li je sa njom mačor, som ili džukela!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3108 od 12.11.2017 : Svaštara
• Ej, konobar, imaš li šećer? • Imam! • Zajebano brate, deda mi umro zbog toga ...
#1597 od 13.04.2015 : Doktori
Skupila se rodbina u bolnici, kod teško bolesnog rođaka. Konačno, pojavljuje se doktor, zabrinut, umoran, smrknut ... • Na žalost, nemam dobre vesti, reče, posmatrajući zabrinuta lica - Jedina nada je da mu se presadi mozak. Reč je o eksperimentalnoj proceduri, vrlo je riskantna, ali to nam je jedina nada, osiguranje plaća proceduru, ali vi ćete morati da platite mozak! Okupljena rodbina sedi zamišljeno u tišini ... Posle nekog vremena, neko upita: • Pa, koliko košta jedan mozak?! Doktor brzo odgovori: • 5.000 dolara za muški mozak i 2.000 dolara za ženski. Nastupila je neprijatna tišina. Muškarci u sobi su pokušali da se ne nasmeju, izbegavajući da ženama pogledaju u oči, ali neko se ipak nacerio ... Muškarac koji nije mogao da obuzda svoju radoznalost postavio je pitanje koje je zanimalo sve prisutne: • Zašto je muški mozak toliko skuplji?! Doktor se osmehnu celoj grupi: • To je standardno, ženskom mozgu se spušta cena zato što je već korišćen!
#3159 od 28.01.2018 : Svaštara
• I, čime se ono baviš? • Ja sam modna blogerka. A ti? • I ja isto sviram kurcu!
#3430 od 24.08.2026 : Crnogorci
Pita psihijatar Crnogorca da opiše sebe u dve reči: • Lenj. • Ali to je samo jedna reč ... • Pa o tome ti pričam!
#3186 od 24.02.2018 : Pitalice
Šta se dobije kada se ukrste medved i kengur? • Bunda sa džepovima.
#2950 od 30.01.2017 : Cigani
Pitali Cigu: • Cigo, za koga ćeš da glasaš? A Ciga odgovara: • Za Miloševića, on mi je najdobar! • Pa, ne možeš za Miloševića, jer on nije u zemlji. • Onda ću za Đinđića, on je u zemlji!
#2507 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Ne jebe lep, već bogat. Ne lažite ove uporne, dosadni su.
#1077 od 13.01.2015 : Plavuše
Dođe plavuša jedan dan kući i kaže mužu: • Danas mi je jedan čovek dao 5 dolara da se popnem na drvo. Muž se iznervira: • Budalo jedna, samo je hteo da ti gleda u gaće. Sledeći dan ... plavuša: • Danas mi isti čovek dao 10 dolara da se popnem na drvo. Muž pobesni: • Budalo jedna, samo je hteo da ti gleda u gaće, kao i prošli put. Plavuša odgovori veselo: • Ovaj put sam ga prevarila, nisam obukla gaće!
#447 od 18.06.2014 : Babe
Došla unuka kod bake i kaže joj: • Bako, molim te, sklopi oči. • A zašto, zlato bakino? • Zato što mama kaže da ćemo biti bogati kada ti sklopiš oči.
#1498 od 26.03.2015 : Mujo i Haso
Mujo i Fata u prodavnici, gledaju šta sve ima, kad Mujo dohvati neku flašicu i začuđeno će: • Kupka za bebe sa prahom bisera? Pa mene matera kupala sa koprivom, do sedme godine nisam imao obrve!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo