dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Recite svojim sisama

#3350 od 23.08.2019 : Aforizmi i grafiti
Gospođo, recite svojim sisama da ne bulje u moje oči!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3386 od 24.09.2020 : Zemunci
Kako se zove dečiji hor u Zemunu? • Kalibri
#2017 od 25.08.2015 : Bračni
Sedi porodica za stolom i ruča. Pita sin: • Ćale zašto su ženske sise različite? Otac iznenađen pitanjem, ali ipak odgovara: • Pa vidi sine, postoji tri vrste sisa. U dvadesetim godinama ženske grudi su kao jabuke, okrugle i čvrste. U tridesetim i četrdesetim su kao kruške lepe, ali vise. Posle pedesete su kao luk! • Kako kao luk, Tata? • Pa kad ih vidiš plače ti se. Odgovor razljuti ćerku pa ona upita: • Mama, a koliko vrsta penisa postoji? Mama besno ispali kao iz topa: • Pa zlato, muškarac prolazi kroz 3 faze. U dvadesetim, mu je kao bukva, snažan i tvrd. U tridesetim i četrdesetim je kao breza, savitljiv ali pouzdan. Posle pedesete je kao novogodišnja jelka. • Novogodišnja jelka? • Da, mrtav od korena do vrha, a kuglice su samo za ukras.
#2338 od 10.01.2016 : Svaštara
Jednog dana povede bogati otac svog sina u selo da bi video kako na svetu ima mnogo siromašnih ljudi. Proveli su dan i noć na farmi na kojoj su živeli vrlo siromašni ljudi. Kada su se vratili kući, otac je upitao sina: • Kako ti se svideo izlet? • Bilo je odlično. • A, jesi li video kako ljudi mogu biti siromašni? – nastavio je otac ... • Da! • I, šta si naučio? – nije odustajao otac ... • Video sam da mi imamo jednog psa, a oni četiri. Mi imamo bazen koji se prostire do pola dvorišta, a oni imaju potok koji nema kraja ... Mi imamo uvozne svetiljke u vrtu, oni imaju zvezde ... Mi imamo vidik do ograde, a oni imaju čitavu okolinu, cele planine i doline. Kad je dečak završio, otac nije znao šta bi rekao. Ostao je bez reči, a sin je samo nastavio: • Hvala ti oče što si mi pokazao koliko smo siromašni!
#2850 od 16.11.2016 : Mujo i Haso
Mujo priča Hasi: • Došla meni tašta u goste, ja je poljubim u obraz, kad ona vrisnu! Haso: • Zašto, bolan? Šta joj je pa vrišti? • A jebiga Haso, zaboravio sam izvaditi cigaru iz usta.
#548 od 06.11.2014 : Perica
Učiteljica pita Pericu: • Je li, ko je razbio prozor? • Zaista ste glupi ako mislite da ću odati rođenog brata?
#3125 od 19.11.2017 : Svaštara
• Kad mi je nizak pritisak, popijem crnoga vina, ... kada je visok, popijem rakijicu, ... kad se pre`ladim, pijem kuvanu rakiju ili vino, ... ako nemam apetita, udarim po belom vinu, a za bolje varenje pijem pivo ... • Pobogu, čoveče, piješ li ti ikad vodu? • Toliko bolestan još nisam bio!
#2012 od 24.08.2015 : Svaštara
Prelepa devojka preživi brodolom i samo što nije izašla na obalu napadne je ajkula. Već se pozdravila sa životom, kada se iz šume začu: • AAAaaaaAAAaaaa! Tarzan skoči na ajkulu i iskasapi je. Zanosna devojka sva srećna baci mu se u naručje i poče da ga ispituje: • Kako se snalaziš za hranu? • Tarzan ubije, Tarzan ispeče, Tarzan pojede! • A kako nabavljaš odeću? • Tarzan ubije, Tarzan odere, Tarzan obuče! • A kako se snalaziš za one stvari, mislim na seks? • Tarzan nađe drvo sa rupom, Tarzan jebe rupu! • Sada kad sam ja tu više ti ne treba drvo, ajde sa mnom! Uhvati ga lepotica za ruku, odvede ga u šumu i naguzi se. Tarzan se zatrči prema njoj i iz sve snage je šutne nogom u guzicu! Jedva došavši sebi od šoka devojka ga pita: • Tarzane, zašto si to uradio? Zar me ne želiš? • Tarzan prvo proveri da li ima vevrica u rupi pa onda jebe!
#910 od 18.12.2014 : Svaštara
Otišao slikar u park. Iznenada dobije inspiraciju za slikanje pa poviče: • Papira, papira, dajte mi papira! A jedan iz žbunja dovikne: • Ma šta će ti papira, obriši se lišćem kao ja.
#1938 od 27.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Da bi došla do princa, ne moraš jahati baš svakog konja. Malo i prošetaj, zdravo je.
#1710 od 23.05.2015 : Mujo i Haso
Mujo govori Fati na uvce: • Fato, ljubavi, hteo sam da te vodim do Meseca, ali je pun ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo