pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kada ti sreća okrene leđa

#416 od 16.02.2014 : Aforizmi i grafiti
Kada ti sreća okrene leđa, možda samo želi da je raskopčaš.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3201 od 11.03.2018 : Babe
Razgovaraju dve bake, pa prva kaže: • Sestro slatka, vidiš li ti kolika je kriza? • Jese, jeste - odgovori druga - baš malo pre, dok sam izlazila iz zgrade, videla sam tri momka kako puše jednu istu cigaru!
#3234 od 13.04.2018 : Svaštara
Voze se majka i malo dete autobusom. Čovek koji je sedeo iza njih, poče da se igra s detetom, a ono ga ujede. Majka poče da viče na dete, a čovek da ga brani, jer je malo. Na to će majka: • Prst tamo, prst vamo, pa posle kod kuće neće da jede!
#2642 od 24.06.2016 : Mujo i Haso
Pričaju Mujo i Haso: • Mujo, danas sam otišao na bazen i posle pola sata su me izbacili. • A zašto? - pita Mujo. • Pišao sam u bazen. • Pa šta ima veze, svi pišaju u bazen. • I ja sam im rekao isto, ali su mi rekli: "Jeste, jeste, svi pišaju ali ne kao ti sa skakaonice".
#1460 od 18.03.2015 : Bračni
• Kako si uspela pola plate da potrošiš za dva sata? • Ponesi pare, ... pokazaću ti.
#1155 od 25.01.2015 : Mujo i Haso
Pričaju Mujo i Haso šta su kupili ženama za 8. Mart. Haso kaže: • Ja sam kupio Mercedes i haljinu. Mujo će: • Dobro haljina, ali šta će joj Mercedes? • Ako joj se haljina ne sviđa, neka se odveze Mercedesom pa zameni. A ti? Mujo kaže: • Kupio sam joj ribaću četku i vibrator. Haso će na to: • Dobro četka, ali što će joj vibrator. • Ako joj se ne sviđa četka, neka se jebe!
#1500 od 26.03.2015 : Crni humor
Otišle 2 muve u restoran. Dođe kelner i pita šta će da uzmu za jelo. Jedna muva naruči govno s lukom, a druga samo govno. Pita sad ova što je uzela govno s lukom drugu muvu: • Je li bre, što nisi uzela i luk uz govno? • Jes' pa da mi smrdi iz usta ...
#2602 od 04.06.2016 : Bračni
Zatekne muž ženu u krevetu sa drugim, pa počne da viče i da je vređa, a žena će smireno: • Pazi šta govoriš u prisustvu mog advokata.
#576 od 09.11.2014 : Životinje
Šta je gore od žirafe koja ima upalu grla? • Stonoga koja ima ravne tabane.
#2640 od 22.06.2016 : Mujo i Haso
Mujo kod doktora na kontroli: • Doktore, uzeo sam lekove danas u 5 sati. • Ali, zašto u 5, rekli smo da pijete u 7 sati? • Znam, bolan, nego sam hteo da iznenadim bakterije!
#2310 od 23.12.2015 : Oglasi
Prodajem psa. Garantovano ujeda radnike RTS-a, EPS-a, Komunalnog, Poreske uprave, ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo