Dok nisam kupio BMW

#2060 od 22.09.2015 : Aforizmi i grafiti
Dok nisam kupio BMW nisam ni znao da sam toliko lep.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 36 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3111 od 12.11.2017 : Bračni
Napadnem muža što nema ni jedan od sedam znakova da je zaljubljen u mene, a on mi nabroji deset znakova da ga varam, rekoh:
• Bože, pa nije valjda da i ti veruješ u ta sranja?!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 87 Ocena: 
#337 od 19.08.2013 : Oglasi
Prodajem kuću u epicentru!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 48 Ocena: 
#2146 od 02.11.2015 : Policajci
Našao crnac vozačku dozvolu na ime Leonardo DiCaprio i počeo da je koristi! Sutradan ga zaustavi policajac i zatraži mu vozačku. Crnac izvadi i pokaza nađenu. Gleda policajac u njega, pa u vozačku, uze motorolu i nazva centralu:
• Centrala?
• Ovde centrala, slušamo!
• Recite mi, molim Vas, je l' onaj Titanik izgoreo ili potonuo?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 39 Ocena: 
#861 od 14.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Kad Jorgovanka kaže da je dinar stabilan, evro skače od sreće.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 21 Ocena: 
#3389 od 15.11.2020 : Aforizmi i grafiti
Idu dve puške ulicom i pucaju od smeha.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 313 Ocena: 
#1597 od 13.04.2015 : Doktori
Skupila se rodbina u bolnici, kod teško bolesnog rođaka. Konačno, pojavljuje se doktor, zabrinut, umoran, smrknut ...
• Na žalost, nemam dobre vesti, reče, posmatrajući zabrinuta lica - Jedina nada je da mu se presadi mozak. Reč je o eksperimentalnoj proceduri, vrlo je riskantna, ali to nam je jedina nada, osiguranje plaća proceduru, ali vi ćete morati da platite mozak!
Okupljena rodbina sedi zamišljeno u tišini ... Posle nekog vremena, neko upita:
• Pa, koliko košta jedan mozak?!
Doktor brzo odgovori:
• 5.000 dolara za muški mozak i 2.000 dolara za ženski. Nastupila je neprijatna tišina. Muškarci u sobi su pokušali da se ne nasmeju, izbegavajući da ženama pogledaju u oči, ali neko se ipak nacerio ... Muškarac koji nije mogao da obuzda svoju radoznalost postavio je pitanje koje je zanimalo sve prisutne:
• Zašto je muški mozak toliko skuplji?!
Doktor se osmehnu celoj grupi:
• To je standardno, ženskom mozgu se spušta cena zato što je već korišćen!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 43 Ocena: 
#3417 od 02.06.2026 : Aforizmi i grafiti
Imam problem sa reputacijom, ... javila sam prijateljima da sam slomila ruku! ... Samo me jedan pitao: Levu ili desnu? ... Ostali su pitali: Kome?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 2 Ocena: 
#3280 od 21.10.2018 : Babe
Kasno uveče, vraćajući se iz šetnje parkom, baba se požali dedi:
• Ijaoj Milutine, neki mladić me napao u parku i silovao ...
• Iju, Radojka, pa ... jesi li zvala nekog u pomoć?
• Nisam, ... nije mu trebala pomoć!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 117 Ocena: 
#903 od 18.12.2014 : Pitalice
Kako se na ruskom kaže vazelin?
• Karamazov
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 64 Ocena: 
#1208 od 01.02.2015 : Perica
Učiteljica zadala temu za pismeni zadatak: „Da sam direktor ...“. Svi pišu, samo Perica ne piše. Učiteljica upita:
• Zašto ne pišeš, Perice?
• Pa, čekam sekretaricu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 27 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.