dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Sve se odigralo previše brzo

#794 od 05.12.2014 : Životinje
Napala banda puževa kornjaču. Došla policija i pitala kornjaču šta se dogodilo, a ona odgovori: • Ne sećam se. Sve se odigralo previše brzo.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1257 od 11.02.2015 : Aforizmi i grafiti
U alkoholu sigurno ima ženskih hormona, jer ja kad popijem odmah počnem da pričam gluposti, a ni auto ne umem da vozim.
#725 od 26.11.2014 : Mujo i Haso
Požali se Mujo Hasi: • Jarane moj, propada mi firma, plata kasni a ljudi očajni ... • A kakvi su odnosi u tvojoj firmi? • Jarane, odnosi ko šta stigne!
#617 od 12.11.2014 : Svaštara
• Znaš, ... ima nečeg erotskog u tebi. • Stvarno? • Da, ... glup si kao kurac.
#812 od 07.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Kada prelazite ulicu uvek pazite na kola, a ne na semafor. Semafori retko kad udare čoveka.
#506 od 27.10.2014 : Babe
Ležali baba i deda u krevetu, i baba počne da peva: • Jutros mi je ruža procvetala. Počne da se otkopčava i opet krene: • Jutros mi je ruža procvetala. Kad će deda na to: • Džabe je tebi ruža procvetala kad' je meni zumbul uvenuo.
#2086 od 05.10.2015 : Mujo i Haso
Pita Mujo Fatu: • Bona Fato, kako ono da je kod Hase kosa onako gusta i sjajna? • Pa on kosu maže jajima - objašnjava Fata. • Vidi ti njega! Nisam znao da je takav akrobata - začudi se Mujo.
#1126 od 20.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Muž i žena došli u neki luksuzan hotel, sede u baru i vide jednu jako zgodnu devojku. • Baš je zgodna ona tamo ... šteta što je kurva – kaže muž. • Sram te bilo, kako možeš za tu finu devojku da pričaš takve stvari ... • Ma, kurva je, sto posto! • Ma nije – žena tvrdi. • Evo, dokazaću ti. Kreni polako do naše sobe, a ja ću je pokupiti i dovesti. Uđi pre nas u spavaću sobu, sakrij se negde i slušaj ... I tako, sedi žena skrivena iza zavese, kad muž dovodi devojku ... • Dobro, kod mene se plaća u napred, to je 100 dolara na sat. • Uh, pa to je puno para, nemam toliko ... • Pa koliko bi dao ... • Šta ja znam, imam samo 10 dolara. • Onda ne znam zašto si me uopšte zvao! - kaže kurva i besno izađe na vrata. Posle nekog vremena, muž i žena se vratili u bar, sede i pričaju, kad kurva prolazi pored njih i dobacuje: • Eto vidiš šta dobiješ za 10 dolara!
#1188 od 30.01.2015 : Svaštara
Subota je, opekla podnevna žega. Čovek ide pustinjom, naiđe na beduina i upita ga: • Znate li najbrži put da stignem do najbližeg sela? Ovaj mu odgovori: • Ideš pravo i u utorak skreneš desno.
#2181 od 16.11.2015 : Svaštara
Priča dvadesetogodisnja unuka nani: • E moja nano, sinoć sam došla kući taksijem i tek kad sam došla pred kuću setih se da nemam ni dinara u džepu! • Pa kako si mu platila? - znatizeljno upita nana. • Pa morala sam u naturi, nano moja mila. Sva ta priča napali nanu tako da ti ona u istom času ode u centar i sede u prvi slobodni taksi, ugleda maldog i lepog taksistu, zaboravi sav proces vožnje, nemanja novca ... • Dokle nano? - upita je taksista. • Do jaja sine, do jaja.
#1404 od 09.03.2015 : Doktori
Doktor se nakon pregleda obraća jednom pacijentu: • Vama je potreban savršen mir. Prepisaću vam ove tablete za živce. Tri puta dnevno ih dajte svojoj ženi.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo